| ade_9971 a întrebat:

Urgent! Ziua de nastere a celei mai bune prietene vine incurand [6 aprilie] si eu nu stiu ce sa-i scriu in felicitarelaughingbig grin M-am gandit la o poezie sau un text original dar n-am putut sa compun nimic.Pe net iar n-am gasit nimic.Va rrog ajutati-ma daca va place sa scrieti poezii sau asa...:d sau daca stiti un mesaj frumos scrieti-mi-l va rog!
mersi!:*

Răspuns Câştigător
| ionela_3033 a răspuns:

Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe. Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta. Cata vreme tu existi, merita sa traiesc prezentul