| ozana a întrebat:

vine ziua de nastere celei mai bune prietene. i-am facut o felicitare dar nu stiu ce mesaj sa scriu pe ea. imi este cea mai buna prietena si imi este foarte draga, avem multe secrete amandoua, si suntem colege de clasa

as vrea un mesaj pentru felicitare
multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna ii poti scrie asa:"Draga mea prietena, esti ca o sora pentru mine, tin mult la tine si sti asta.Eu iti urez La multi ani,orice dorinta sa ti se implineasca, sa fi mereu sanatoasa si sa nu uiti ca ai langa tine o persoana care te va ajuta mereu...
Cu drag..."
Sper sa te ajute mesajul, asta mi-a venit acum pe momenthee hee
Si nu uita totul trebuie venit din inimawinking
Numai bine si te puphappy

| RaInBoW_6912 a răspuns:

Mi-ai fost draga atata timp
Acum e timpul sa-ti spun ce simt
De ziua ta iti daruiesc
O mica poezie
Care sper sa-ti placa si tie

Noi mereu ne vom ajuta
La bine si la greu
Deoarece vom fi prietene mereu
Nimic n-o sa ne desparta
Decat moartea si-a noastra soarta
La Multi Ani!