| nevermind3322 a întrebat:

V-ati pus vreodata problema ce crede un homosexual despre o femeie, sau ce crede o lesbiana despre un barbat? Sunt asa de curioasa...

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cum gandesti despre acelasi sex ca tine, asa gandeste gayu despre femeie si invers la lesby.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai homosexualii gasesc in femei cele mai bune prietene, deci au o parere foarte buna, mai ales ca femeile sunt mult mai "permisive" sa zic asa in ceea ce priveste orientarea homosexuala a barbatilor.

| Maxim96 a răspuns:

Fetelor le place sa aiba prieteni homosexuali, se inteleg mai binehappy