| La La la Star a întrebat:

E vreo fata Lesbiana?[sunt curioasa]happy

Răspuns Câştigător
| Florin_2297 a răspuns:

Buna, eu nu sunt lesby complet dar ma mai joc asa cu prietenelewinking avand in vedere ca am si o varsta si stau singura de ce nuuu? pana la urma noi fetele oferim savoare in pat

| Alinushccc a răspuns (pentru Florin_2297):

Hei s-a deschis un bar in Iasi numai pentru fete lesbi

28 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sigur sunt prin zona! Ai putintica rabdare!

| Malvina24 a răspuns:

De acord cu Rukhsandra! Si mie imi plac baietii, mai ales iubi meu imi place mult, chiar foarte mult!

| laura2307 a răspuns (pentru Malvina24):

Atunci du-te vorbeste cu el nu mai raspunde la intrebari care nu au treaba cu iubi tau sau cu tine!

| Derye a răspuns:

Eu sunt lesbi. Imi plac femeile, ce pot sa spun.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu una nu sunt... imi plac baieti... chiar foarte multwinking

| Roxy a răspuns:

Eu sunt Bibig grin
Adica imi plac si fetele si baieti(care nu stiu terenul de bisexuala)
Si vb chiar foarte serioshappy
au fost cateva fete care m-au atrashappy
Nu imi este rusine sa recunosc acest lucru.nu ma consider bolnava si nici nebuna...sunt om si sunt bihappy

| 80Cris a răspuns:

Lesbiana cu l mic sau l mare ( L ). Sa stii ca daca e cu l mare nu-ti raspund!

| aangelia a răspuns:

Nu imi plac fetele, doar ma uit cum arata, cum sunt imbracate
asta nu inseamna ca sunt invidioasa. si nu sunthee hee

| FuckOnCocaine a răspuns:

Eu sun lesbiana si nu mi-e rusine cu asta big grin

| Florin_2297 a răspuns:

Buna, eu nu sunt lesby complet dar ma mai joc asa cu prietenelewinking avand in vedere ca am si o varsta si stau singura de ce nuuu? pana la urma noi fetele oferim savoare in pat.

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Nu stiu. Eu una nu sunt. Prima fundita. pls.

| HoopaScz a răspuns:

M-am sarutat de vreo 3 ori ca prietena mea cea mai buna se pune? nu.

| aumih16 a răspuns:

Nu e nici o rusine sa stii sa fii lesbiana

| Alinushccc a răspuns (pentru aumih16):

Te asteptam in barul cu tematica lesbi din Iasi

| aumih16 a răspuns:

laughing buna asta! din pacate sunt baiat! asa ca! ies din discutie!

| aumih16 a răspuns:

Cand am zis spus ca nu e nici o rusine! sa fii lesbiana! m-am referit nu la persoana mea desigur!

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu sunt lesbiana. Imi plac baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt... :-&... mie imi plac baietiilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cu baietii am facut o obsesie... poate esti tu...sau doar curiozitateahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

**** fata asta va intrebat normal nu ca va iubiti voi gagici si etc. nu sunt papusa.

| Captoresque a răspuns:

Cam multa ipocrizie pe aici, din cate observ. Nu cred ca persoana de fata era curioasa de cat de mult va iubiti voi iubitelul sau daca va plac baietii, ci era curioasa sa vada cine e lesbiana. In cazul in care nu stiti, lesbiana=fata care ii place de o alta fata (din punct de vedere romantic). Pe scurt, o relatie de acelasi sex, dar intre fete.

Da, eu sunt lesbiana, si ma mandresc cu asta. Toata lumea (inclusiv tatal meu) imi stie orientarea sexuala si m-au acceptat asa cum sunt, si nu vad motivul pentru care sa ma ascund sau sa-mi fie jena de chestia asta.

| y_5814 a răspuns:

Da happy prezenta

| XoXo33 a răspuns:

Da eu sunttongue Dar pentru cei care cred ca daca esti lezbi esti dereglata se inseala pentru ca poti fi atras mai tare de femei de cat de barbati

| BeSTDeNii a răspuns:

Da, eu sunt si nu e o rusine asta happy

| Alinushccc a răspuns:

Hei s-a deschis un bar cu tematica lesbi in Iasi

| Gabriela_Viviana_2001 a răspuns:

Eu sunt bi.