| anonim_4396 a întrebat:

Va iesi romania din criza anul asta?//eu nu cred. voi?

9 răspunsuri:
| LOADING █████████99% a răspuns:

In nici un caz, suntem prea bagati la fund

| ByLoREDaN a răspuns:

Sa facem necunoscutii domeniului sa inteleaga specificam ca Romania are mai multe crize de mai multi ani si daca nu a reusit in 20 de ani sa se scape de problemele umane si usor de rezolvat care depind doar de noi cetateni civilizati si de statul nostru care este la nivel european credeti ca o sa reuseasca sa rezolve problema economiei intr-un an problema? Suntem in Romania... Nu!

lolita
| lolita a răspuns:

Romania a fost mereu in criza, probabil anii astia si mai mult dar drumul este lung pana sa avem o viata decenta. probabil 20 de ani.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Criza se va agrava cu trecerea timpului, asa ca nici o sansa. La noi nu exista persoane care sa ia cu adevarat initiative si sa rezolve ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu simt ca aceasta criza de fapt a ajuns sa se manifeste tot pentru noi ca sa realizam ceva si sa schimbam ceva. Eu una cred ca datorita crizei am invatat sa muncesc mai mult, sa respect mai mult si sa imi mai educ putin rabdarea pentru ca e nevoie de mai multe flori acum sa se faca primavara, s-a dus vremea lupului singuratic. Cu respect si prietenie.

| VladRO a răspuns:

Hahaha nu cred ca Romania va iesi din criza cat suntem noi in viata

| Marii a răspuns:

In prezicerile lui Nostradamus se spune ca anul acesta al incepe al 3-lea razboi mondial (prin noiembrie). laughing Anul asta va fi si mai rau decat 2009. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu prea cred.

| gabryel a răspuns:

Nu vom iesi din criza prea curand adica niciodata, so spunem pe aia dreapta cu ce guvern avem si cati HOTI sunt la putere, nu avem nicio sansa. Ar trebui sa economisim mai mult ca sa avem la nevoie doar asa putem scapa de criza.