| andra121 a întrebat:

Va pare rau ca s-a terminat Narcisa Iubiri Nelegiuite? Ce filme ( ca si acesta) mai stiti? Dar difuzate acum!

Răspuns Câştigător
| Sclipiciii a răspuns:

Dragostea nu respecta reguli:Luni si Marti de la 8 pana la 10:20. Funda?

4 răspunsuri:
| andra121 explică:

Lacrimi de iubire de la 23.30 pe Acasa Tv (joaca si Andrei Aradits( Cristian), Pariu cu Viata in fiecare luni de la 20.30 pe Pro Tv, In Familie de la 12.00 pe Prima Tv, Triunful Dragostei de la 20.30 pe Acasa Tv, Jocul Seductiei de la 22.30 pe Acasa Tv, Stapana, Mostenitorii, Imbratisari patimase, Lola ( in curand), Eva Luna ( in curand) pe Acasa Tv, Lale pe Antena 1, Inima nu resprecta reguli. Sper ca te-am ajutat! Si imi pare foarte rau ca s-a terminat Narcisa Salbatica / Iubiri Nelegiuite! crying

| Love4ever.EU a răspuns:

Pariu cu viata! :X Pe proTv doar luni de la 20:30 pana la 22:30!
Un super film, merita!

| BebeStrumf a răspuns:

Nu l'am urmarit pe tot.Dar am auzit ca e fain:) Mai stiu cateva ca http://www.filmede10.net/publ/seriale_romanesti/2

| Sclipiciii a răspuns:

Pe Kanal D