| rozelor a întrebat:

Va plac rromii, de ce?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Sincer nu am nimic impotriva lor.Cunosc persoane de gen, care sunt mai oameni ca romanii, dar bineinteles exista si parti rele ca si la orice natie. Daca Romania stia sa-i educe din timp, sa-i includa intre "de-ai nostri" nu se mai ajungea la aceasta ura fata de ei.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am nimic cu ei.Nu imi plac in mod deosebit dar nici nu am ceva cu ei

| Floreenofficial a răspuns:

Mi-e indiferent.atata vreme cat nu fac lucruri rele n-are nimeni nimic cu ei.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu-mi plac.
Sunt indisciplinati, prost crescuti, inculti, fac multe scandaluri

(nu toti sunt la fel, dar majoritatea).
Au si ei anumite talente.de multe ori rromii cica canta si danseaza f bine.in fine, eu nu prea ii suport.

| Rebecca a răspuns:

Asta nu e o intrebare. Nu toti rromii sunt la fel. exista fel si fel de oameni. Cu rromii in general nu am nici o problema, mai degraba ma deranjeaza romanii

| laradio a răspuns:

Pai nu-mi plac.laughing

| SheCanFlyy a răspuns:

Daca nu ar fi asa de indisciplinati, inculti si prost crescuti, nu as avea nimic cu ei. dar.

| katalyn27 a răspuns:

Adica rromi? NU!

| I0am0on0the0lost0highway a răspuns:

Pe strada unde stau au casa o familie de rromi.Cu fetele mai vorbesc si ma inteleg cu ele dar cativa baieti din familia lor nu sunt foarte bine educati si injura de cele mai multe ori oamenii ce trec pe strada.Vecinei mele au incercat sa ii ia cainele cand il plimba. Ce putem noi sa facem? Au ei legea lor...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac rromii de mahala care se dau ceea ce nu sunt, dar in fine asa sunt ei educati.Sunt unii care sunt mai de treaba ca romanii dar aia nu sunt de mahala.