| TheAngel_1502 a întrebat:

Va rog am o problema mare si astept raspuns cat de repede posibil.
Am iphone 3g - 8 gb iOS 4.2.1 si am instalat din cydia Android Lock XT si mi a dat crash la SpringBoard si e in safe mode. i am dat restart de peste 10 ori si tot in safe mode revine dupa ce dau reboot. Am sters aplicatia respectiva dar crashul ramane. Ajutor, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

La service de telefoane cu el direct.

| TheAngel_1502 explică:

Intrebarea e de mult.
Am rezolvat problema in aceeasi zi, i am reinstalat softul si s a rezolvat.
Merci.