| secret555 a întrebat:

Va rog dati-mi niste ideei de jocuri faine ca ma plictisesc de tott.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Fifa08, counter strike, need for speed, claw. sven bomwollenrolling on the floor

| piticot a răspuns:

Warrock.Este super si nu te poti plictisi pentru ca are o gramada de harti pe care joci si o comunitate internationala.

| georggyy a răspuns:

Cele dupa playfirst

| danutzzz1992 a răspuns:

Nu mai juca jocuri! iesi afara si traieste in lumea reala!

| gabryel a răspuns:

SRS sau intra pe google serch jocuri sexy, si scapi de plictiseala.

| Derpina204 a răspuns:

Dress up laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau 6 ore afara si ma joc dar dati-mi si mie idei de jocuri pentru afara plz

| AbdoJmeker a răspuns:

Incearca Team Fortress 2. Este un joc fain, de la VALVe (cei ce au creeat Counter-Strike, Half-life, etc.). Oficial, el poate fi jucat numai pe platforma de jocuri Steam, dar il poti lua non-steam. Mai multe detalii + download-ul non-steam aici: http://www.romaniadescarca.ro/? p=1805. Nu vei regreta! Bafta!