| Sunshine_2570 a întrebat:

Va rog, raspuns urgent! *
Imprimanta mea tot face fite. cand imi zice ca, cartusul color nu este in imprimanta, cand el este, deci nu-l citeste, cand de cel negru, cand de ambele straight face Am un Canon MP160. era foarte buna inainte, dar de cand am inceput sa reincarc cartusele tot face fite de genul. Pana acum am mai dus-o la capat, dar in seara asta chiar nu vrea sa le citeasca sad. Ce are? Cum o pot face in seara asta? FUNDA!

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Te sfatuiesc sa scoti cartusele si sa le stergi cu o carpa fina capetele dar sa tii cont sa le stergi doar intr-un singur sens si doar o data!
Sper sa rezolvi!