| ionutandrey98 a întrebat:

Am si eu o problema. Am imprimanta CANON MP190 si imi face figui nu imi mai citeste cartusul alb-negru zice ca nu il am in ea.

Răspuns Câştigător
| diazbucuresti a răspuns:

Incearca sa scoti cartusul din imprimanta si uita.te daca nu cumva ai uitat sa i scoti folia protectoare happy are o foitza mica care e lipita pe partea de jos ( in mod normal ) uita-te atent happy daca nu verifica sa nu fi pus cartusul alb negru in locul celui color, ai cumparat cartusul de la mag? sau a fost reincarcat! Te sfatuiesc sa folosesti cartuse de la mag happy sunt cele mai bune, si daca nici asa nu merge, verifica daca cartusul este compatibil cu imprimanta!

1 răspuns:
| diazbucuresti a răspuns:

Verifica daca cartusul e compatibil cu imprimanta happy iar daca este verifica ca folia de protectie de pe capatul cartusului sa fie scoasa happy si mai verifica si daca cartusul nu este pus in locul celui color, iar daca nici asa nu merge happy fortzeazal putin mai tare happy posibil sa nu fi intrat bine