| Razvankuki10 a întrebat:

Va rog spuneti-mi pls. daca pot sa trec de pe abonament pe cartela si sa-mi pastrez acelasi numar de telefon? sunt pe Orange big grin, deoarece cei de la Orange mi-au zis ca nu se poate, dar eu sincer nu cred, pentru ca am auzit la multi ca s-a putut, nu mai inteleg nimic. Multumesc, acord funda big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se poate. du-te la Orange si vorbeste cu un specialist. eu sunt pe Vodafone, unde stiu sigur ca se poate face aceasta schimbare.winking

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca abonamentul tau nu mai este in perioada contractuala, te asteptam sa ne suni la 411 si verificam impreuna. Poti sa ne scrii si aici http://www.orange.ro/help/home
O zi buna,
Orange Helpers