| WAndrei95W a întrebat:

Salut Tpu.Sunt abonat Orange si as vrea sa trec pe cartela si sa-mi pastrez numarul.Contractul oricum cred ca a expirat, deoarece pe site imi afiseaza ce preturi am la telefoane pentru prelungire de contract.Se poate rezilia contractul direct de pe site-ul Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa soliciti incetarea contractului prin apel la Serviciul Clienti-411-apel gratuit de pe mobil sau poti sa adresezi cererea ta unui magazin Orange.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| blondyna96 a răspuns:

Nuu.trebuie neaparat sa mergi la un magazin Orange sau unde ai incheiat contractul. sper sa fie de ajutor.o zi buna!