| Hotmama12 a întrebat:

Daca am abonament la Orange, si vreau sa trec pe cartela, e posibil sa pastrez numarul?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

La denuntarea contractului de abonament se poate solicita pastrarea numarului de telefon pe cartela PrePay.

O zi buna,
Orange Helpers

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, de ce nu? La Vodafone se poate. Si eu am trecut de pe abonament pe cartelă (in urma cu multi ani), păstrând acelasi numar.

| PeaceLoveChocolate a răspuns:

Da, se poate. Te duci cu o zi inainte sa se termine contractul(daca nu s-a terminat inca) si le spui ca vrei sa-ti pastrezi numarul