| 2002mihnea2002 a întrebat:

Voi cand vreti sa invitati o fata la intalnire sau sa-i spuneti ca va place de ea cum procedati? Ii spuneti direct, ii dati mesaj sau cum?

2 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

I-am spus eu uneia direct si nu a mai vorbit cu mine ahahahah

| Katie1356 a răspuns:

Depinde si cat de apropiat esti de ea, daca sunteti prieteni sau nu va cunoasteti.
In mod normal ar fi ok sa stiti cate ceva unul despre altul, sigur nu va iesi cu un necunoscut. Apoi gaseste un pretext okey pentru care sa iesiti, un concert, o piesa de teatru, ceva de genul, o activitate care sa va ajute in dezolvtarea unei conversatii.