| Cross67 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Fetelor, voi când aveți dorinta de a face sex dar nu aveți iubit și nu vreți o relație cum procedați?
Răspundeți unui mesaj de la un băiat care cete astfel de propunere?
Sau dați mesaj unui băiat și îl întrebați dacă vrea sex?
Sau nu procedați în niciun fel?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Categoric toate apeleaza la tine, vezi tu pentru femei sexul este ceva de care se folosesc in interes nu o nevoie necesara, ai vazut tu fete care sa ceara asa ceva daca le oferi banii da vor

| Cross67 explică (pentru RAY):

Pai fetele nu simt nevoia de a se simții bine, plăcere? Adică doar bărbații simt plăcere?

| RAY a răspuns (pentru Cross67):

Eu vorbesc de baieti incel care nu atrag sexul opus mann, sunt si baieti frumosi fata de care simt si vor sex cu ei

| Violleta2022 a răspuns:

Exista masturbare la fete, la fel ca si la baieti.
Pentru atata lucru nu dai telefon nimanui laughing

| Cross67 explică (pentru Violleta2022):

Ok,sunt atâtea mijloace prin care pot fi satisfăcute nevoile sexuale, dar femeile preferă masturbarea și automat băieții trebuie să se masturbeaze și ei.Concluzie: E mai bună viața cu masturbare decât cu sex. Iar fetele decid foarte greu când vine vorba de sex. laughing

| sofisis a răspuns:

Apelam la varianta "suna un prieten"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Femeile care vor sex aștepta să fie abordate și dacă le place cineva ca atitudine mai ales, atunci se ajunge și la sex

| Hypefox a răspuns:

In cazul meu, imi pun pofta in cui si nu ma duc din. în.
Dar daca m-as gandi si din alta perspectiva, exista si parteneri cu beneficii dar clar sa fie cu analizele la zi si sa fie puse limite dinainte si sa existe comunicare sa stii persoana respectiva cum se comporta într-un act ca sa nu se trezeasca fata cu vreun bebe daca este neprotejat. Daca ia pastile e bine pentru ea. Nu se mai îngrijorează. Dar in orice caz sunt bolile cu transmitere sexuala deci de asta zic de analize. Eu asa o vad, poate unele nici nu se intereseaza si se arunca direct. Depinde mult de cazuri. Iar oricum, nu cred ca dam noi mesaj. Cred ca daca unul ii da mesaj si il găsește atrăgător sau ca vrea ceva cu el sexual si acesta propune o iesire sau ceva, vine de la sine si se discuta atunci. Pe moment. Daca se discuta din mesaje direct e alt caz, înseamnă ca l pune pe el la curent de la început ca este doar pentru sex si atat.