| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce alegeti : skateboard sau iphone? De ce?

6 răspunsuri:
| anonim0000214736 a răspuns:

Skateboard-ul

| ihavenoidealel a răspuns:

Pai iPhone. pentru ca un skateboard e 50-200 lei si un iPhone 1500-2000 de lei. poti sa-ti strangi pe parcurs pentru skate 5, 10, 20 lei. dar pentru iPhone nu laughing

| LTAA a răspuns:

IPhone. Deoarece nu poti sa te dai oriunde cu Skateboard-ul, dar poti sa iti pierzi vremea pe telefon.

| scary7 a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Daca vrei skateboard de la RCO ia-ti cu 100 lei da maine poti sa il arunci un skateboard bun costa 1000 lei daca tot vrei ceva de calitate
Poti sa iti iei si Iphone cu 200 lei contrafacut da nu merge nici touchscreen-ul la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru scary7):

1. Un RCO costa vreo 45 de lei, dar in niciun caz nu mi-as lua asa ceva.
2. Un skateboard destul de bun este vreo 300-500 de lei.
3. Cine e asa de fraier incat sa creada ca un "Iphone" cumparat cu 200 de lei e bun de ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LTAA):

Iti pierzi vremea pe un telefon, in casa, fara sa iesi afara. Asta am facut si vara trecuta si acum regret ca am stat 24/24 in casa.