| DidiChanx3 a întrebat:

Ce alegeti dintre iphone 5s si iphone 6?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

6 normal. E mai nou deci e mai imbunatatit. Acum depinde si de tine care model ti-l permiti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum mi ar dicta si logica, normal ca 6 ca doar de aia e modelul mai avansat nu?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 ( chiar Plus, de 128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Manda97 a răspuns:

5s logic.6 arata nasol rau. si nu e mare diferenta intre componente.5s mi se pare cel mai perfect telefon.