| Inutza0102 a întrebat:

Voi credeti ca este rusinos sa porti de doua ori aceeasi rochie? Mi-e mi se pare ciudat pentru ca mi s-a intamplat odata.Nu stiu ce sa zic.Nu ma simt prea bine.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Buna.
Rusinos nu estedar daca nu te simti tu bine purtand de 2 ori aceeasi rochie atunci nu opurta.Asa sunt si eu, nu pot purta o rochie de 2 ori.Nu este deloc ciudat, stai linistita. O zi frumoasahappy!

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Asta e o moda fitoasa. Vai domane porti aceeasi haina 2 zile la rand. Si ce? Doar nu o porti o saptamana/ o luna si nici nu o speli. Daca ai multi bani de aruncat poti sa cumperi haine si sa le folosesti o data si apoi sa le arunci!

| Mirelutzapink a răspuns:

Hey Inutza sti nu e atat de ciudat mai ales daca acea rochie este super. oricum daca ti se pare ciudat asta poti inchiria o rochie daca nu ai bani sa iti cumperi alta

| girl1girl a răspuns:

E rusinos sa porti ceva care nu iti sta bine...nu de 2ori aceiasi rochie