| racc a întrebat:

Mi-am dat mustata jos si nu imi place deloc cum arat. Am o buza mare acum si mi se pare ca imi sta urat si imi statea mai bine cu mustata.Ce credeti asa sa fie da ma simt ciudat tare fara. Asa vi s-a intamplat si voua?

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

La fete le plac baietii curatei si fara mustata. cel putin 80% asa prefera! asa caa ai facut o alegere buna, nu ai de ce sa o regreti happy

| xBya a răspuns:

Oricine, orice schimbare isi face se simte ciudat prima oara cand se vede. Asta pentru ca te`ai obisnuit cu tine cu mustata. Asa-i ca ai cunoscut oameni care poarta ochelari de vedere, iar cand si`i dadeau jos aratau ciudat? Asa e si cu tine, te vei obisnui.

| mizantropuldinmine a răspuns:

Probabil ti se pare ciudat pentru ca este un lucru nou si neobisnuit, poti sa te obisnuiesti in scurt timp! fiecare e frumos oricum

| MrNobody7 a răspuns:

Nu, chiar dimpotrivă.

| Perendija a răspuns (pentru MrNobody7):

Da asa mi s-a intamplat si mie! Dar toti colegii mei au spus ca-mi sta bine! Probabil ti se pare ciudat pentru ca este un lucru nou! Dar te face sigur mai frumos! Bafta sper ca te-am ajutat!