| Alex00990 a întrebat:

Am 15 ani si ma simt indragostit,simt ca iubesc ceva, dar nu stiu ce!
Seara cand ma culc ma gandesc mereu ca tin in brate o fata si ma simt fericit!
Mi se pare cam ciudat. Ce credeti ca e?

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

E o perioada specifica varstei. Si eu faceam la fel, doar ca imaginam un baiat.

| AliTheo18 a răspuns:

Eh, sincer, poate doar simti nevoia unei fete langa tine, in viata ta, si pur si simplu ti-ai creat fata perfecta, stai linistit, oricine are creat in minte iubitul perfect, deci nu te ingrijora, urmeaza-ti cursul vietii, fa ce faceai de obicei, distreaza-te, o sa vina si fata aceea reala, o sa vezi.