| Kanpeki a întrebat:

Voi credeti in extraterestrii? ( eu cred ) big grin

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu una cred, pentru ca daca Universul e atat de mare pe cat se zice, sigur mai exista undeva, cineva big grin

10 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Si eu cred... îl vad pe fratele meu în fiecare zi cum vine si pleaca in spatiurolling on the floorAcum serios, as crede daca i-as vedea (cu ochii mei)pana atunci sunt doar mituri si legende... s-ar putea totusi sa nu fim singuri în Universul asta mare big grin

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Si eu cred, acum cateva seri am vazut pe cer o nava spatiala, avea 3 kulori, rosu, albastru, si verde, dar nimeni nu ma crede ca am vazutoh go onlaughingbunikamea cand i'am povestit, a spus "eu stiam ca nu esti in toate mintile, dar acum chiar m-am konvins"laughingrolling on the floor

| Antrax a răspuns:

Daca crezi argumenteaza.hee hee

| anamaria91 a răspuns:

Am fi prea egocentristi daca am admite ca suntem singura forma vie din Univers. Deci da. Plus ca undeva in Calea Lactee s-a descoperit de curand o planeta cu conditii de viata asemanatoare cu cele de pe Terra.

| a răspuns:

Nu, mi se pare o porcarie.

| VBC7 a răspuns (pentru ):

Ești un prost

| Kanpeki explică:

Avatarul meu e din naruto. Il cheama Sakon. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca eu cred, este un extraterestru mic chiar in frigider

| Kida_9103 a răspuns:

Mda... poate exista acum nu stiu cate saptamani a aratat pe discovery ca eu gasit un extraterestru si au inceput sa il taie si sa faca teste pe el si azu zis ca a fost aruncat un ou de extraterestru de pe ceva planeta si s-a nascut pe pamant.Ciudat nu?

| SubTil a răspuns:

Si eutongue