| DeeaLove4 a întrebat:

Voi cu cine mergeti in seara asta la Inviere? Happy Eeaster:*batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Pai eu merg la Inviere cu sora mea, cu verii si prietenii. Paste fericit! happy

3 răspunsuri:
| Pitbull305 a răspuns:

Nu merg.

| rutanklan a răspuns:

Cu isus inainte. De obicei il chem pe Moise, bartolomeu si ion. Iuda a zis ca nu vine nici anul asta. E certat.

| deea89 a răspuns:

Cu mama, o matusa, un unchi si o verisoara.La biserica ne vom intalni cu mai multe rude si cu prietenii mei din sat.Paste fericit! :*