| eubahhh a întrebat:

Paste fericit tuturor! mergeti la Inviere?

kiss kiss

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asemenea și ție. Să fii sigură că da.
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ma duc la Inviere.Ca in fiecare an.Multa sanatate, credinta si fericire.Sarbatori fericite!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumim, la fel si tie.Merg la inviere impreuna cu toata familia.

| LittleandLiars a răspuns:

Pate fericit si tie

Da abia astept sa merg :X:X:X:X:X:X

| Tourniquet a răspuns:

Paste fericit! Iti doresc sa ai parte de un buchet de zambete, felicitari de la cei drag, iubire, afectiune, fericire si sanatate! Nu numai tie iti doresc asta ci tuturor userilor! Happy easter happy.

Eu sper sa merg, dar sa nu adorm pana la 10. Vreau sa merg neaparat la Inviere pentru ca am mers anul trecut si e asa fain la 12 noaptea love struck. Numai ca ma enerveaza batranelele care stau acolo si in loc sa vina la biserica ele vin la barfa straight face.

Ehh...

Tu te duci, Laryssa_m?

| Marii a răspuns:

Da, ma duc, imi face placere. Dar nu-mi plac babele care tot imi stau in cale si cateodata ma mai si calca. happy

| another_emo_girl a răspuns:

Ms, ti tie la fel

| Alisa a răspuns:

Paste Fericit si tie!
Da, am fost, acum am ajuns acasa. Am stat la toata slujba (nu locuiesc in Romania).

| eubahhh explică:

Multumesc pentru urari! kiss

m-as duce dar eu nu sunt in tra sad sunt in belgia si la belgieni nu prea conteaza Pastele, nu fac slujba, si nu am adresa de la biserica ortodoxa din bruxel sad

| lifeistough a răspuns:

NU; numai credulii merg la biserica!

| SufletDeCopil a răspuns:

Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!

| Helene a răspuns:

Multumesc la fel, Laryssa. Da o sa merg la Inviere, merg cu drag.In ultimele trei zile am fost la biserica, ca niciodata. Spiritul acesta sfant ma face sa ma simt melancolica, si deschisa in acelasi timp.Paste fericit si voualove strucklove struck

| iuliaoprea a răspuns:

Nu. Invierea e ceva ce vine din suflet nu de la Biserica sau dintr-o lumina ca oricare alta.

| andrei1555 a răspuns:

Da... daca nu adormrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim, la felhee hee. Da, ma duc. Tu?batting eyelashes

| blondix_2927 a răspuns:

Normal...love struck