| Leea1405 a întrebat:

Vreau să fac cadou unui băiat Hufflepuff. Trebuie să fie ceva special, unic (cu tema Harry Potter)... iar o husă de telefon sau un breloc care ruginește imediat nu sunt ceva de luat în seamă. Dacă vă pricepeți la ceea ce înseamnă Harry Potter, îmi dați niște sugestii? Împlinește 17 ani. Bugetul maxim este de 100 de lei.

3 răspunsuri:
| SOLYXD a răspuns:

Ai putea sa iei un harry potter de plus. sau un joc cu Haryy potter. sau o rama

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cărturești și Diverta au multe chestii cu HP, uită-te pe site-urile lor, văzusem în magazin că au agende, caiete, carnețele la toate prețurile. În Sinsay aveau tricouri. Dacă-i plac figurinele FunKo Pop parcă aveau și ei serie HP.

http://www.dol.ro/......00049.html

| aumih16 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un fular eventual! sa il aiba pentru la iarna! bineinteles cu insemnele scolii hufflepuff! daca asta ii place! si un tricou ar fi excelent! sau o uniforma de aia! cu cravata! cum purtau elevii in film!