| Loomea straina' a întrebat:

Asi vrea sa ii iau la sora mea de ziua ei un telefon. Face 12 ani in 8 Mai. Vreau ceva mai special dar nu extrem de scump.
Daca conteaza ea mi. a luat de ziua mea:o husa de telefon, un breloc, un tricou, si o geanta:Xlove struck.

Dau funditzsaa.Pliss Help!

5 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Presupun ca ai peste 18 ani. Poti sa-i alegi un telefon cu camera (ar fi potrivit pentru varsta ei VGA sau 1, 3 mg)depinde e cat vrei sa cheltuiesti.NU ar fi bine sa ii iei samsung sau motorola sau alcatel sau sony ericson (se strica repede), ci mai bine te-ai axa pe Nokia sau LG. uite aici un catalog de la germanos cu telefoane. Tu doar trebuie sa dai pagina;))http://www.imh.ro/germanos/Main.php?MagID=2&MagNo=18.

| Alii a răspuns:

Cauta pe net oferte de telefoane...sau du-te prin oras pe la orange, cosmote etc...si uita'te.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o duci pe ea la un magazin de telefoane ca sa isi aleaga ea un telefon.

| blacksnow a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o iei pe sora ta de manutza si sa o scoti la o cofetarie ceva si apoi la o pizza ca nu e scump si te si distrezi. acum gandesstete pup:*