| radwoo24 a întrebat:

Cateva sugestii pentru un cadou de majorat? E baiat si bugetul e cam pana in 1000 lei. Help!

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Haine ceva, ori poti sa ii dai banii, ii vor folosi cand da de permis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cercel, ceas, o bratara cu un lantisor
Iar daca nu gasesti stai prost cu bani si nu gasesti ceva sa se incadreze eu zic ca cel mai frumos cadou este sa fi acolo de ziua luibig grintongue

| edddie a răspuns:

Un ceas. cred ca este cel mai ok lucru pentru in baiat, cauti si tu in Mall, gasesti frumoase si pana in 1000 de lei.
Sau o geaca de piele cu tinte, este una in ZARA la 500 de lei, fenomenala.
Eu cam asa ceva mi.as dorii ca baiat, si cam accept toate stilurile.
Spor!

| Stefy_Stefana_1993 a răspuns:

Un ceas happy sau un lant de arginthappy