| want2bMajestic a întrebat:

Vreau sa fiu cocalarlaughingrolling on the floorlaughingce trebuie sa fac ca sa am un succes desavarsitwhistlingtongue
cea mai originala idee primeste funditabatting eyelashes

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspundem noi pe aici e haz de necaz care nici macar nu-i atinge pe cei vizati. Asa se faceau bancuri cu Ceausescu pe timpul comunistilor si ei nici nu se sinchiseau si au adus tara in pragul dezastrului. Noi, care avem aversiunile astea ar trebui sa-i taxam verbal in public pe mirlanii astia jegosi, fara menajamente iar daca reactioneaza dur sa ne coalizam si sa-i lovim si mai dur. Nu exagerez, astia ne fac legea de acum! Si nu mai scrieti numai aici ci si pe forumurile lor, cautati-le.

| autumnsdaughter a răspuns:

Trebuie sa fii un tip feroce cu geci negre foarte strînse pe torace, blugi cu rupturi şi sclipici masculin, tenişi Nike sau Adidas originali, negri sau albi, lanţuri masive de aur şi argint, ascultand Guţă la maximum la difuzorul telefoanelor de fiţe, prin autobuze.
Trebuie sa te legi de toţi rockerii si rapperii pe care`i intalneşti ca altfel nu eşti "baştan".
aaaaa, nu poate fi prea greu.
dar mai bine iţi tratezi carlionţii in alt stilblushing

| autumnsdaughter a răspuns:

Hrhr... ce stiu eu?smug

| Python a răspuns:

Voi spuneti numai aiureli. Nu doar cocalari isi vopsesc parul, sau isi lasa perciuni ascutiti, sau isi fac creasta. COCALARII COPIAZA TOT CE VAD SI LI SE PARE LOR MAI SMECHER (ca tot veni vorba, baietasii smecheri, imi puteti explica si mie termenul "smecher" ). Punkistii au parul vopsit, perciuni ascutiti si creasta (sau rockerii). Cocalarii copiaza ce vad si ei. In fine. Sa trec la subiect : Ca sa fii un cocalar "smecher" (din ce am observat eu pe la altii) trebuie sa :
1. Sa ai un vocabular redus (incat sa pari prost rau de tot, ca na'...nu esti tocilar)
2. Sa porti haine de la firme gen Nike, Puma, Adidas, D&G, Gucci si mai stiu eu ce cumparate din europa (complex comercial) sau din bazar.
3. Pe chat (nu dau exemple...sunt destule) sa ai nume plin de semne si cu "y" in loc de "i" gen $03YN,@NdR3y, incat nimeni sa nu-l inteleaga.
4. Sa nu fi citit in viata ta o carte (sau macar o poveste ceva) si sa nu iti fi facut in viata ta temele (daca iti faci temele si inveti cat sa ai nota 8-9 esti tocilar)
5. Sa asculti manele, ConnectR, house dar si Hip-Hop (aviz amatorilor)
6. Sa ii intrebi pe toti : "Ba' vrei sa te bat?" iar ei sa raspunda "Hai sa ne batem!", te bate, si te duci sa-l chemi pe fratele, cumnatu', varu' etc. (cunosc persoane ca astea)
7. Sa crezi ca esti rapper, crezand ca Hip-Hopul a inceput cu Spike, Guess-Who si Maximilian, neauzind de Trilogia, Ultima Specie, Real Hip-Hop, Marpha Hip-Hop si altele (altii)
In principiu, ca sa fii cocalar trebuie sa fii altul decat esti. Lumea sa creada ca esti un tip dur, sensibil, cu bani, frumos, all-in-one desi tu esti exact opusul. Acum ar trebui sa apara un cocalar care va zice ca sunt cocalar deoarece stiu atat de multe despre ei. Corect?

| PotoroacaAndrei a răspuns:

Fratilor daca iti faci parul tepi nu inseamna ca esti cocalar sau daca te vopsesti in cap ...cocalar inseamna sa vb ca un rrom iesit din grota sa scuipi sa injuri nu conteaza numa aspectu