| oOo Nimeni oOo a întrebat:

Care e cea mai tare melodie de cocalar? ( dau fundita) nu uitati sa cereti in mesg ( cea mai originala cerere primeste fundita)

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pentru pitipoance (uitate si la poze=))http://www.youtube.com/watch?v=vPvuS6VXjuE
Iar pentru cocalari :
http://www.youtube.com/watch?v=sQLHEBEw-Jc
El cred ca ii reprezinta cel mai bine:D

| Kry_9749 a răspuns:

Bautura, bautura si manele ( ii o melodie, caut-o pe youtube )

| Ralucutsa a răspuns:

Romeo Fantastik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia cea mai Tare este cea care ne sparge Urechile la toti.
CEREREA mea este sa dea lumea muzica mai incetut, indiferent ca sunt manele sau nu. Imi accepti cererea? Care este parerea ta? Multumesc pentru un raspuns rapid.

| slipknot a răspuns:

Ai formulat gresit intrebarea.NU exista o melodie TARE de cocalar, pentru ca toate sunt niste porcarii.

| Missy_4860 a răspuns:

"Imnul Cocalarilor". Scrie asta la search la youtube si ai sa mori de rasrolling on the floor