| nimicaici a întrebat:

Daca ar trebui sa faceti o poveste, o nuvela, despre ce ati face?batting eyelashes cea mai buna si mai originala idee primeste. funda! :*

3 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Despre mine, urmandu-mi visul de a deveni un fotograf profesionist.

| Sunnyツ a răspuns (pentru Ebsghjs):

Ce dragut! ...si eu vreau love struck

| Piersii a răspuns:

Despre o aventura de dragoste intre doi tineri, despre cineva care calatoreste intr-o lume imaginara si acolo se intampla cv. Foloseste o situatie initiala, o cauza care declanseaza intamplarea/intamplarile, inceputul actiunii/lor, desfasurarea acestora, punctul culminant si finalul care poate fi tragic sau vesel. Funda?