| elizabeth a întrebat:

Vreau sa intreb si eu ceva aici. cum ramane o femeie/fata insarcinata? nu ca mi-ar pasa mie happy dar unii zic asa altii asa ca nici nu mai stim cum si am vazut ca multe femei sunt insarcinate.plz!

7 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Scuza-ma Elizabeth,imi permiti sa te intreb cati ani ai?
Ce pana mea ba,intrati aici si lasati niste intrebari de-mi cade fatastraight face
Sa-i cada puta lu mata ca nu stii tu cum se fac copii?happy
Prin ****t,draga mea,prin futai,sex,dragoste,calarie,tavaleala,mai explicit,nu stiu sa zichappy
Adica cand mama ta tipa innabusit,si e transpirata toata,si tu pandesti prin gaura cheii, cu siguranta nu are febra, ci tata-i motivu`smug

| GuessWho a răspuns:

Daca nu ti-a placut cealalt raspuns al meu, imi cer scuze c-am fost vulgara.
O femeie ramane insarcinata prin ciocanire, cu ciocul barzei.
Si dupa 9 luni, ea-si aduce aminte si ii aduce lu mami tau, plodul>big grin

| elizabeth explică:

Femeia trebuie sa fie in acea perioada sau nu? ca asta este intrebarea...

| NoCharachter a răspuns:

Nu-l baga in seama pe GuessWho. Probabil ca esti destul de mica, n-ar trebui sa stii lucrurile astea. Dar, daca faci sex si nu folosesti prezervative, exista sansa sa ramai insarcinata. Acum, sa nu intrebi si cum se face sex, ca e penibil deja. Pa, pa :*.

| GuessWho a răspuns:

@Điέภùšħa:
Nu am incercat sa fiu rau,dar mi se pare o chestie tampita, sa vrea sa stie anumite lucruri pe care nu le intelege, deci degeaba le spunem.

| NoCharachter a răspuns:

Ce... perioada?!

| NoCharachter a răspuns:

Da ma, inteleg, in ultima perioada chiar au aparut intrebari tampite. Exemplu asta. Dar... vroia sa stie si ea laughing.