| Deeeni a întrebat:

Vreau sa-mi iau o tableta si vreau sa imi iau una cam la 3 milioane deci vreau sa aiba android camera frontala + wi-fi voi ce tableta ma-ti indruma sa-mi iau? :*:*

Fundaa!

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Si eu vreau sa imi iau o tableta pai uita-te pe eMAG sa vezi acolo daca o vrei la 7" inchi sai la 10, 1" eu mi-o iau mai mare si am gasit care http://www.emag.ro/......DP0QXBBBM/ este buna pentru navigat pe net are wi-fi, android iar camera frontala nu stiu daca o sa gasesti la banii astia ceva dar are in fata camera

| hp8510p a răspuns:

Daca iti iei tableta la 300 de lei te bucuri putin de ea.Se strica repede