| Mariaa a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri pentru fetele fitoase care sunt geloase love struck
[Dau fundoi love struck]

Răspuns Câştigător
| Cautraspuns a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?laughing

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosescwinking

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`winking!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Sper ca iti ajungbig grin

53 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

• oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine!batting eyelashes eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi binewinking
• ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X
• fetele. incercatsi si va controlatsiwinking. chiar numai pe mine ma invidiatsi? :O
• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!
• stiu ca vreti sa fitsi ca mine, dar gelozia voastra? zãu cã nu tine [-x
• îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă! big grin
• nu o să mă supăr pe tine. n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine laughing
• sunt mult prea dulce ca să fiu light.
• nu vă mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu vă ridicatsi! tongue
• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază... Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă!batting eyelashes
• Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`
• fetele cumintsi ca mine scuipa `. fetele rele ca voi, inghit smug
• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
• diferenta dintre mine si tine? eu n-am sange de tarfa-n vine!
• geloaselor, fitoaselor. prea putin imi pasa! :O vorbiti-ma cat vreti, barfele voastre imi dau importantsa!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine minte o fata loveste prin fapte nu prin cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

๖ۣۜ♥ Eu am o viaTa rOz si vReau un baiaT care sa ma iubeaSca
๖ۣۜ♥ N~am nevoie de un golan care sa ma dezamaGeaSca
๖ۣۜ♥ Nu vReau decaT sa~mi dOvedesTi
๖ۣۜ♥ Ca mai sunt si gOlani care sa se inDragoSteasca

| sweeet a răspuns:

Decat sa ma bat cu "tine"happy
Mai bine il cedez...sad
Sh cand o sa vada cum esti:d
O sa-l recuperezlove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? Ză. i la Mata nu. mi zii mie!:p

| Bика a răspuns:

TU ma aShteptaY sa vIn...caci asa aM prOmiSs`. dar acO0m eU sOnt cea cU telef0nUl inchiSs`!

| Bика a răspuns:

***Tu ma aShteptai Sa vin...cacI asa am pr0miSs`. dar acUm. eU sunt cea cU telefOnUl inchIsS`!:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IdiOatA eSty, c3i drept frUMos vOrBeSty d@r voRb@ 7@ nu 3 ca @ m3a tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`! educatsia.de.destin.[on the phone. simt.[tongue].sh.arat.poOtsin[winking]!`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`! nu.ma.crezi.in.stare?[raised eyebrows].bine.pentru.ca.nici.eu.nu.ma.cred.[tongue]. dar. fereste`te.de.ziua.in.care.am.sa.prind.tupeu![winking]!`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

| lora93 a răspuns:

Stiu ce vrei sa faci dar mai bine lasa ...eu zic nu te baga ca ai sa cazi in plasa... eu nu stiu sa iubesc doar sa sa amagescwinking

| lora93 a răspuns:

Nu stiu daca ti-ai dat seama dar ti-a cam scazut jrajealawinking insa te pot ajuta iti dau un pic di amea

| lora93 a răspuns:

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X love struck

| lora93 a răspuns:

EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa Scuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul - - star - - - - - - - Nu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap - - - - - - - love struck

| lora93 a răspuns:

Astept un mail daca iti plac :X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost arestata pentru trafic de frumusete si inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai uh acolo jos nu e de niciun folos... Ce am eu e dorit mereu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze.Asta caut si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ma faci mareu sa sufar?sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te voi lasa sa-ti cauti un drum spre fericire
un drum pe care eu nu am dreptul sa-l pasesc si daca in calea ta ai sa gasesti iubire aduti aminte de minepoate si pe mine mai iubit putin poate a fost o gluma, gluma de destin poate dragostea vrei sa o incerci dar orce ar face soarta te voi lasa sa plecsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aripi de fluturas Iti trimet un ingeras Si are pentru tine Un pupic de la mine

| ßarbierooz a răspuns:

Nu stiu...asta am mai pus si eu intrebarea:-poh go on)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoasa si desteapta sunt vedeta atractiva fata tonguelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost odata doua fete si frumoashe si destepte alexandra_mirabela2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deact cu fite si fara creier, mai bine sa te creada tocilar sau cum vor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fite, gesturi si tupeu istai talentul meu

| Crys_2278 a răspuns:

Cei care te critică nu vor decât să te schimbe… pentru că văd în tine ceea ce ei nu au să fie niciodată!