| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri pentru fete fitoase, dar in engleza, cu traducere.

Răspuns Câştigător
| dutzadeutza a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Traducere Engleza: What happened doll look bad? Got something to me or just fear itself that are better than you?
Educat de destin.Simt mult si arat putin!

Traducere Engleza: Educated destiny. I feel more and show a little!
Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

Traducere Engleza: Perfect woman is boring and perfect man does not exist!
Sunt o bucurie pentru cei care ma plac … si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Traducere Engleza: There are a joy for those who like me... and a concern for those who envy me
Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie…!

Traducere Engleza: There are a joy for those who like me... and a concern for those who envy me
Zbor peste tarfe si parerile lor, am defecte dupa care unii mor!

Traducere Engleza: Flying over the whores and their views have flaws and then some die!