| pisicuta510_9235 a întrebat:

Vreau si eu descrieri pentru. pozele de pe hi5 va rogg`puppy dog eyes Dau funditsssaa`.

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Http://phat-dope-***.blogspot.com/......ze-pe.html

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare. un baiat m-a sarutat. 7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Stau si privesc afara, vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

II ignoram pe cei ce ne adora... ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Esti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[... EjtI luNa care IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa care PT. mINe StraluceSthe[:X][SHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa... Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

Asta`s eu si n-ai ce-mi face.Alta mami nu mai face ''

'' Stiu cand sa rad, stiu cand sa fiu suparata, stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta ''

'' Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita ''

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''

''Sunt o fata rasfatata, asta sti prea bine, dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''

'' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite. Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''

'' Pesonalitatea mea, ma scapa de greu, pentru ca ce-i frumos, ii place si lui Dumnnezeu''

fundita? :x

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti dau descrieri daca nu vad pozele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Nu am vrut niciodata sa fiu speciala, fac lucruri banale. dar tot ceea ce fac poarta amprenta mea!
- Tot ce ating, va fi al meu. pentru ca EU aleg!
- Nu sunt geloasa,daca nu`mi dai motiv![Imi pare rau daca prin afirmatia asta,dezamagesc unele persoane!]
- Nu visez o cina in cel mai elegant restaurant, visez o cina in doi la mine acasa. un dus impreuna, o imbratisare, o sarutare.
- Nu visez la o noaptea de sex nebun, visez la o noapte in care perversiunile sexuale se transforma in dorinta de a`ti arata cat de mult te iubesc!
- Parerea celorlalti despre mine nu este problema mea!
- Nu neg ca am avut perioade in viata cand am fost un copil tampit!
- Am ales de multe ori sa plec inainte de a fi dezamagita!
- Nu uit nimic! Iert. ceea ce este cu totul altceva,dar nu uitwinking
- O singura persoana m`a facut sa ma schimb si ii multumesc!
- Imi lipsesc cele mai stupide lucruri!
- A fost odata. acum e altceva!
- Urasc fitsele!
- Urasc femeile care se fac de ras!
- Urasc femeile care se daruiesc oricui!
- Urasc femeile care urla in public!
- Urasc femeile care isi cearta barbatul in public. Rufele se spala in familie!
- Urasc femeile care vor sa schimbe barbatul de langa ele!
- Ador sa stau vara la o terasa. sa fim doar noi doi si eu sa stau cu picioarele peste picioarele tale!
- Ador diminetile care ma trezesc cu o raza de soare si un sarut!
- Ador barbatul ala care ma face sa ma simt femeie!
- Am invatat sa traiesc si fara persoanele care imi lipsesc!
- Nu stiu sa astept prea mult. vreau totul, nu ma multumesc cu jumatatile de masura!
- Ma lupt in fiecare zi cu mine, cu frica ca o sa fiu dezamagita din nou!
- Cu mine impart bune,rele,bucurii,dureri,lacrimi. Sunt eu si cu mine, acum si tu!
- Nu ma compromit! Nu ma am decat pe mine! Si pe tine, de la un timp!
- Nu vreau ca nimeni sa imi multumeasca pentru ceva anume!
- Am toate defectele din lume si astea sunt singurele care vor fi vizibile lumii intregi. calitatile sunt pentru "alesi"!
- Cand o sa iti aduci aminte de mine, fata ta o sa se lumineze cu un zambet. e de ajuns!
- Am lucruri pe care altii le viseaza. dar care nu imi trebuiesc!
- Nu am inselat niciodata. whistling
- Am fost naiva cand am vrut sa fiu!
- Am devenit scorpie treptat, incepand cu prima relatie esuata pe care am avut`o. Tinand cont ca am trecut prin una, m`as declara o scorpie de nivel mediu spre avansat!
- Mereu am fost de parere ca trebuie sa lupti pentru ceea ce vrei sa ai si apoi trebuie sa lupti ca sa pastrezi ceea ce ai castigat!
- Imi e frica de sentimente. pentru ca atunci cand iubesc, uit total de mine!
- Azi sunt fericita. Maine voi fi cu un gram mai mult. Poimaine o sa am o portie dubla!
- Asta e 10 % din viata mea Restul 90 % e pentru persoanele mele speciale ( Speciale pentru ca sunt ale mele)

●Zâmbeste, indiferent de ce s`ar fi`ntamplat

●Zâmbeste, arata-le că esti calculat
●Zâmbeste, chiar dacă te simti inselat
●Zâmbeste, ca si cum ai avea un palat
●Zâmbeste, că viata`i scurtă, deci
traieste
●Zâmbeste, distreazăte din plin si
glumeste
●Zâmbeste, căci timpul trece si
te`ncetineste
●Zâmbeste...dă play si porneste
●Zâmbeste, si-aratăle că nu iti pasă
●Zâmbeste, chiar dacă`i prins o pasă
proasta
●Zâmbeste, simtete ca si cum ai fi
acasa
●Zâmbeste, căci viata`i una si frumoasă
●Zâmbeste, indiferent de problemele ce
te`apasă
●Zâmbeste, asa te duci pe strada
luminoasă
●Zâmbeste, chiar dacă esti o fire mai
retrasă
●Zâmbeste, căci viata`i furtunoasă si
gratioasă
●Zâmbeste, atunci cand prietenii nu
sunt ce par
●Zâmbeste, chiar dacă ai nevoie si
dispar
●Zâmbeste, atunci cand el sau ea pleacă
●Zâmbeste, si poate sentimentu` o să
desfacă
●Zâmbeste, atunci cand simti inaltimea
●Zâmbeste, indiferent de care`a fost
vechimea
●Zâmbeste, chiar dacă acum dormi singur

●Zâmbeste, căci va fi bine te asigur
●Zâmbeste, chiar dacă e un zambet fals
●Zâmbeste, ca si cum e un dans simplu
de vals
●Zâmbeste, chiar dacă e sfarsitul lumii
●Zâmbeste, si poate asa vei putea adormi
●Zâmbeste, chiar dacă ai multe vise de
implinit
●Zâmbeste, chiar dacă e un zambet
balbait
●Zâmbeste, chiar dacă e un sentiment de
agitatie

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna. winking"

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.""winking

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult! happy #

Is faine :*

Dai fundita puppy dog eyes? >; d<