| Puf0sheniieee a întrebat:

Vreau si eu niste descrieri pentru pozele de la hi5 Va Rogg

Răspuns Câştigător
| Yoniii a răspuns:

Esti tandru, dulce, atent, stii sa mi aduci mereu zambetul pe buze.Esti calm si stii sa ma asculti, sa ma ajuti, sa ma temperezi.Esti convingator si ai mereu incredere in tine.Imi promiti ceva si te ti de cuvant.Imi spui ca ma iubesti si e adevarat...[love struck]
Prieten iti este acela care intelege trecutul tau, crede in viitor si te accepta asa cum esti astazi."
Incerc sa-ti arat ca sunt tare, ca nu ma indragostesc pentru ca stiu ca acest sentiment nu l`ai accepta din partea mea, stiu ca prin dragoste te-as pierde
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the words
nu vreau un increzut cu portofelul gros, vreau un baiat sa ma iubeasca si sa se poarte frumox:X:X:X
ai dreptul sa admiri, sa privesti, sa doresti si evident sa-ti iei gandu
stii bine ca lupt cu oricine pentru tine:X:X:X

cu el lucrurile par mai usoare, cu el uiti de restul', cu el ai ras noaptea, cu el te-ai trezit dimineatalove struck

E bine sa stii ca e cineva care face durerea sa nu mai doara.
Cand visele devin realitate, o sa vezi cu ochii tai daca se poate
Am un caracter puternic imi place sa fiu E sa nu arat tristetea din sufletul meu!

àHa! Tu crezi ca ma faci geloasa?

Ai grija de tine si de cateaua ta libidinoasa! [ asta e daca ESTI geloasa? ]
Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

àStiu ca vreau iluzii, dar nu imi pasa. Daca sunt fericita, nu conteaza

Te gandesti.aberezi.trezeste'te.prea frumos visezi

àVezi si tu. E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.

Fara ea nu puteai sa traiestisi i`ai d0vedit prin fapte, avea un stil numai al ei, respectabil si pur.

Erai b0lnav dupa ea, si asta te facea sa numai fii un dur
his is a TOAST...to US, to the people who have us, the losers who had us and the lucky bastards who will meet us!"

Am invatat ca un om n-are dreptul sa-l priveasca pe un altul de sus, decat atunci cand trebuie sa se aplece pentru a-l ajuta sa se ridice

Mi-ai luat mintile mai rau ca vinul
Cum nu stiam sa lovesc viata m-a lovit primahappy insa mereu am fost cu zambetul pe buze
Sunt momente in viata cand tot ce imi doresc e sa mor. In acele clipe ma gandesc ca altii ar da orice sa traiasca!
Pentru ca nu am averi. Dar am prieteni care suna sa-mi spuna ai grija de tine, nopate buna"x

sunt lucruri care nu vrem sa se intample. dar le acceptam, lucruri pe care nu le stim dar trebuie sa invatam din ele, si oameni de care nu ne putem lipsi dar

>Ghici ce? E ora castanelor
>oare dimineata pentru ce te trezesti? sa te duci la scoala sa vezi la ce ora chiulestilaughing:

> puteai sa`mi ramai aproape dar, nimic nu tine la infinit.asta e clar.ai habar oare? mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare

>Ea e criminala cu totii o stiti! lasa figurantii coplesiti. de emotii obositi! Ea e cea mai indicata dintre fetele cuminti!""
->O sa avem mereu acel ceva ☻Pe care tu ti`l doresti ☺. da` nu-l poti avea
>ti-am dat o suta de mii de motive sa ma iubeeesti, m`am dedicat sa fiu motivul principal pentru care zambesti

>Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti
>
>Prefer sa ma descurc cu ce am prefer sa nu tac prefer sa nu las... prefer sa sper in continuare. prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare."
>Am invatat sa nu imi mai pese de cei carora nu le pasa de mine si oricat de sus s-ar inalta capul cuiva, picioarele ii raman la fel de jos ca ale mele

>Şi ne-am promis ca dacă unu' cade, cădem amândoi!love struck

>Te iubesc pentru ce esti, nu pentru ce ai. Te iubesc pentru sentimentul ce mi. l dai

>Si-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat. Ca impreuna vom avea tot ce-am visat! Asa ca nu mai plange, nimic nu e prea greu, Atata timp cat esti aici in sufletul meu!
>Cand imi e greu, cu tine-o scot la capat. Sper ca prietenia noastra sa nu fie doar in treacat!"

>O prietenie, e foarte greu de uitat; x. Cand fiecare stie capitolele din viata celuilalt straight face."
>Roata s-a intors, asa cum se`ntoarce mereu. Acum pentru tine`i simplu, pentru mine mai greu!"
Voi gasi toata iubirea ce o ti ascunsa`n tine. Iti voi da pasii mei, cand ai tai sunt prea grei love struck."
He`ll be always there for me. He loves me much and simply.

>De-as putea i-as da parte din mine. Vreau sa-l vad zambind de fericire! love struck

>Nu e Trista, Chiar Deloc, Zambeste Suav, E dulce Si o iubesti Stii Bine
>Îţi datorez atât de multe căci mi'ai schimbat viaţa`n bine în doar câteva secunde

>Pofta de tot si chef de nimic pofta de tine si chef de nimeni.

-->Ia-ma de mana si sa facem o plimbare Sa fii doar tu cu mine, Pana la rasarit de soare. Fara prieteni, fara timiditate. Fara telefoane mobile si apeluri ratate!

Sper sa te ajute cu ceva particik asta mica din colectia mea de descrieri / stts ce or fi ele :X

3 răspunsuri:
| ody a răspuns:

Nu am o inima larga

Sa iubesc o lume-ntreaga

Nu iubesc pe orisicine

Te iubesc numai pe tine

rad cu tine si glumes

poate crezi ca te iubesc

eu iubesc dar nu pe tine

cand am chef iti spun pe cine

sunt copilul care se murdăreşte cu ciocolată.

sunt adolescenta care dansează în ritm alert.

sunt romantica incurabilă care subliniază citate.

sunt artista care îmbracă roluri.

sunt timida care nu sărută prima.

sunt suportera care aclamă din tribune.

sunt femeia plină de pasiune.

sunt pictorul buimac în varianta feminină.

sunt poştaşul cu scrisori de amor.

acum că am auzit iar trenul după un timp în care încetase să vorbească am simţit că e vară iar.

şi că nopţile de vacanţă sunt cele mai bune confidente. fiindcă ele ascultă, dar nu răspândesc taine asemeni omului, ci le desfac în zori să le topească Soarele.

daca as fi nor, te-as invita sa dormi pe mine.

daca as fi vedeta, mi-as cauta numele pe google.

daca as fi clepsidra, mi-as deşerta nisipul la 16 ani.

daca as fi mazare, as fi cea din reclama bonduelle.

daca as fi o zi, as fi vineri.

daca as fi o luna, as fi august.

daca as fi cafea, te-ai droga cu mine...

TU...doar tu

esti fiinta care ma face sa traiesc.

TU...fiinta care ma face sa zambesc

chiar si pentru o prostie.

TU...fiinta care imi spune cat sunt de frumoasa

chiar si dimineata dupa ce ma trezesc.

esti patetik si tu sti

nu mai cred in jucarii

tu mereu crezi ca pun botu

hai ca faci pe idiotu

Lumea e rea stii bine, asa a fost mereu, oricum nu fi dezamagit ca poate fi si mai rau

Nimeni nu-mi poate fura zambetul care-mi apare cand ma gandesc la tine. Si nimeni nu-mi poate fura inima, pentru ca ea deja iti apartine

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Am invatat azi ca viata nu e roz

DAR pensula e in mana TA

De TINE depinde cum o fardezi

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult

Poate nici n-ai observat

De la un timp am mai crescut

[Vreau sa zambesc, sa traiesc si sa gust viata asta langa tine>]

[Candva, undeva a fost odata ca niciodata. e o simpla poveste intre un baiat si o fata ]

[Daca mâine n-as mai fii, de dorul tău dac-as muri, ai regreta?]

[Zidurile știu ca ne-am iubit. Ușile trântite ne-au privit.[] ]

[Celor care cred ca lumea asta cu iubire va scăpa.[] ]

[ Inima demult îți aparține ție, tu ai transformat drama noastră-n comedie[]. ]

Http://web13.net/satatusuri-frumoase-hi5-statusuri-cool-pentru-hi5/

| alexa007 a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu idul tau si iti dau eu destule ca le am salvate in calculatorhappy

| Puf0sheniieee explică:

Multumesc mult. DacA Mai aveti va astept