| zBub a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de Metine in care poti creste repede,sa aiba armuri si arme noi, iar lv maxim sa fie 225 sau 250.Sa-mi dati si site-ul de unde ma pot inregistra si desarca metinul.Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Http://energymetin2.com/
funda?!

3 răspunsuri:
| zBub explică (pentru mihaelaalol):

Vreau sa sterg un caracter si nu merge..sti cumva de ce? codul de stergere al caracterului l-am scris corect dar zice ca nu poate fi sters.

| mihaelaalol a răspuns (pentru zBub):

Nu prea stiu.dar cred ca trebuie sa bagi parola ca sa se steargabig grin

| doryan4u a răspuns:

Probabil e caracterul avut la inceput prima data iar daca e asta cel pe care vrei sa il vinzi nu poti sa faci asta.