| luisika a întrebat:

Vreau si eu niste status de dragoste dar nu vreau sa-mi da-ti deala copiate sau alte pagini unde pot gasi, vreau sa-mi scrieti voi, cele mai frumoase dau funda si vot:X

Răspuns Câştigător
| Gazulina a răspuns:

Chiar daca mai umbla el cu altele Stiu ca tot pe mine ma vrea sai port numele Voi va laudati ca ati fost in Patul lui EU si ma mandresc ca am inima Lui; x

Langa tine trec peste orice usor love struck! Langa tine ma gandesc mai mult la viitorbatting eyelashes!

Doar Eo`s femeia ta, orice s-ar intampla, tot eu`s printesaa taa love struck!

Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste love struck! Eu sunt fetita lui si fara mine innebunesteebatting eyelashes!

Cand sunt cu tine, simt ca viata e perfecta, vad in ochii tai raiul, nu privesc lumea defecta!

Chiar crezi ca n-as vrea sa ne fie mai bine? Nu vezi ca tot
ce fac cu drag fac pentru tine!?

Stiu ca asta imi doresc love struck! Stiu foarte bine, bine ce vorbeschappy Vreau cu el sa imbatranesc love struck!

Orice mi-ai face straight face N-am curajul sa te cert oh go on Orice mi-ai zice happy Totdeauna am sa te iertbatting eyelashes! ♥

Eu vreauu sa fi doar langa minebatting eyelashes De ficare data cand ma trezesc; x Cand am nevoie de iubire happy La tine o gasescbatting eyelashes!

Dragostea ce o port pentru tine happy Nimic nu m-ar opri sigh Ca sa te pot iubi...Nimeni nu ar putea [-x Sa iti dea dragostea mea ♥

Daca tu nu ai fi probabil c-as innebuni{-8 Si Ii multumesc Lui Doamne Doamne ca te am in fiecare zibatting eyelashes!

Nu credeam sa te mai intalnescstraight face Dar tu ai aparut si vreau sa-ti multumesc love struck!

Vreau doar sa te am si sa ma bucur ca traiesc, printre atatea nenorociri vreau doar sa te iubesc!

3 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. -

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. -
Placerea adevarata este de a sta cu cineva la masa.

Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. -

Ospitalitatea, curtoazia si prietenia sunt intalniri ale omului in om. -
Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie. -

Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.

Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni. -

Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.

Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. -

Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. -

Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei.

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. -

• Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci. >>>

• Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri. >>

• A scoate prietenia din viata, e ca si cum am scoate soarele din lume. >>>

• Cauta sa devii un om mai bun si asigura-te ca stii cine esti tu inainte de a cunoaste pe cineva si a astepta ca acea persoana sa stie cine esti. >>>

• Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. >>>

• Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. >>>

• Nu iti petrece timpul cu cineva care nu e dispus sa si-l petreaca cu tine. >>>

• O prietenie adevarata este in viata ceea ce este o oaza in pustiu: un colt verde de umbra in infernul fierbinte si galben al nisipului nestatornic. >>>

• Cand cel mai bun prieten te paraseste, nu plange! Inchide-ti lacrimile in cel mai ascuns colt al inimii, numit uitare. >>>

• Prietenia este exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simtirilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtri >>>

• Intotdeauna prietenia adevarata e durabila chiar daca viata impreuna ne face sa nu mai avem timp de vise. Simt ca te am langa mine si daca am nevoie de ceva TU ma ajuti. >>>

• Un prieten ADEVARAT stie care este realitatea vietii tale. Un prieten OARECARE, cand te viziteaza, se poarta ca un invitat. Un prieten ADEVARAT deschide frigiderul si ia >>>

• Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te port urma; nu merge in urma, s-ar putea sa nu te pot conduce; mergi in pas cu mine si fii prietenul meu. >>>

• O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr-o lacrima si se termina cu un sarut... >>>

• Parfumul reprezinta sentimentele florilor. Adevarata prietenie este asemenea unui trandafir: nu-i realizezi frumusetea pana cand nu se ofileste... >>>

• Este o nebunie sa urasti toti trandafirii, doar ca te-ai intepat intr-un spin, sa renunti la visurile tale doar pentru ca unul nu ti s-a implinit, sa iti pierzi credinta >>>

• Sa ai o zi perfecta - asa cum esti tu! >>>

• O zi cu soare si cu multe zambete! >>>

• O imbratisare ar ajuta? >>>

• Orice s-ar intampla, sa nu uiti cat de minunat esti! >>>

• Poti sa o faci! Stiu ca poti. >>>

• As fi vrut sa stiu ce sa fac, ca sa indrept lucrurile. >>>

• M-ai invatat ce inseamna sa ti se poarte de grija. Acesta este un dar minunat. >>>

• Tu si cu mine - prietenia noastra e zidita din mici gesturi de bunatate. Mere din gradina. O cana de zahar cand s-a golit cutia. O revista. O ceasca de ceai intr-o zi ing >>>
• Iti multumesc ca stii cand sa pastrezi tacerea... si cand sa ma tii pur si simplu de mana. >>>

• Pasiunea e splendida, dar... atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Gradina mea e luminata de plante pe care mi le-ai daruit. Prietenia ta e o floare. >>>

• Iti place sa auzi despre lucrurile obisnuite din viata mea. Doar pentru ca e vorba de mine. Sunt recunoscatoare (tor) - esti un public minunat! >>>

• Bunatatea e daruita atat de lin, atat de delicat, se asterne usor precum semintele fine in calea noastra - si o lumineaza cu flori. >>>

• Micile gesturi de bunatate sunt urzeala care tine omenirea laolalta. >>>

• Pentru rasete in surdina la cafea. Pentru rasete cu pofta la un spectacol. Pentru rasete in hohote la bar. iti multumesc. Rasul cu prietenii e ceea ce te elibereaza. >>>

• M-a coplesit melancolia din cauza rautatii - tu m-ai ridicat, m-ai scuturat de praf si mi-ai redat increderea si speranta. >>>

• Pasiunea e splendida, dar... atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Amintirile care dureaza cel mai mult si mai mult sunt cele legate de oamenii care au fost buni cu tine. >>>

• Nimic nu se compara cu o intalnire fata in fata. Imi e dor de tine! >>>

• Fii intodeauna asa cum simti ca trebuie sa fii si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu e de ajuns pentru tine. >>>

• Apa ajuta norul sa formeze ploaia, care cade in rau, care ajunge in ocean, care reflecta lumina a mii de raze de soare. Poate ca astazi e innorat in viata ta, dar maine v >>>
• Munca grea dezvaluie caracterul oamenilor: unii isi intorc manecile, altii intorc nasul iar altii nu se mai intorc deloc. >>>

• N-ar trebui sa ne fie niciodata rusine de lacrimile noastre, caci ele sunt o ploaie binefacatoare pe praful pamantului care ne impaienjeneste privirea, impovarandu-ne ini >>>
• Prietenia aduce fericire si indeparteaza durerea, ea ne inmulteste bucuriile si ne injumatateste necazurile. Iti multumesc ca esti prietena mea si la bine si la greu. >>>

• Norii plutitori din viata mea nu mai sunt cei care aduc ploaia, ei sunt doar o pata de culoare in plus pe cerul meu senin. >>>

• Lacrimile sunt limbajul impresionant al ochilor. >>>

• Nu putem face lucruri mari, doar unele mai mici, insa cu multa dragoste si pasiune. Ai incredere in tine! >>>

• Stiu ca Dumnezeu nu-mi va da nimic cu care sa nu ma pot descurca. Mi-as dori doar ca El sa nu aiba atat de multa incredere in mine. >>>

• Petrecerea timpului alaturi de tine inseamna ceva frumos si pentru mine. Orice s-ar intampla in vietile noastre, voi aprecia mereu aceste momente petrecute impreuna... vo >>>
de`as putea as cumpara ;x Zile pentru.s0ra mea ;x aj da pretul cel mai marRe ;x sa 0 fac nemurit0are

Paharele sus.sampania sa curga.respect pentru fetele.kre i-au facut pe fraieri sa planga:X"

Fiecare` barfa ma face mai IMPOrtaNta sau mai BN nu vB fAR` SA stII`NU Te da ce NU poti SA Fii!

Fitze La Maxim Si Impresii Pana La Refuz"E Chiar Asa Cum Zic,Stii Bine K Nu Ma Ascund!Panaramele Care Vorbesc Aiurea Se Duc La Fund

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n`ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!

Nu`ti place limbaju meu nu ma asculta ma maturizez prea greu nu`s mata sa te ieRt mereu sunt aici sa te amagesk cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.De ce?Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste laughing

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad" Si Totusi Te Simt Cum Ma Injuri In Gand

Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face easmugce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, laughing

dansez mereu pe tocuri nu pe masa,imi place bunu` gust si`o doza de viata ! :X

"Voi fi intotdeauna aici pentru cei c mi'au fost alaturi la bine si la greu,iar pentru cine nu feritzi'va d ziua in care am sa prind tupeu big grin"

♥Sunt o mica vrajitoare.Cine ma saruta moare.Un baiat ma sarutat.Sapte zile a oftat

| OFetitsaRoz a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. -

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. -
Placerea adevarata este de a sta cu cineva la masa.

Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. -

Ospitalitatea, curtoazia si prietenia sunt intalniri ale omului in om. -
Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie. -

Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.

Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni. -

Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.

Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. -

Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. -

Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei.

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. -

• Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci. >>>

• Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri. >>

• A scoate prietenia din viata, e ca si cum am scoate soarele din lume. >>>

• Cauta sa devii un om mai bun si asigura-te ca stii cine esti tu inainte de a cunoaste pe cineva si a astepta ca acea persoana sa stie cine esti. >>>

• Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. >>>

• Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. >>>

• Nu iti petrece timpul cu cineva care nu e dispus sa si-l petreaca cu tine. >>>

• O prietenie adevarata este in viata ceea ce este o oaza in pustiu: un colt verde de umbra in infernul fierbinte si galben al nisipului nestatornic. >>>

• Cand cel mai bun prieten te paraseste, nu plange! Inchide-ti lacrimile in cel mai ascuns colt al inimii, numit uitare. >>>

• Prietenia este exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simtirilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtri >>>

• Intotdeauna prietenia adevarata e durabila chiar daca viata impreuna ne face sa nu mai avem timp de vise. Simt ca te am langa mine si daca am nevoie de ceva TU ma ajuti. >>>

• Un prieten ADEVARAT stie care este realitatea vietii tale. Un prieten OARECARE, cand te viziteaza, se poarta ca un invitat. Un prieten ADEVARAT deschide frigiderul si ia >>>

• Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te port urma; nu merge in urma, s-ar putea sa nu te pot conduce; mergi in pas cu mine si fii prietenul meu. >>>

• O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr-o lacrima si se termina cu un sarut... >>>

• Parfumul reprezinta sentimentele florilor. Adevarata prietenie este asemenea unui trandafir: nu-i realizezi frumusetea pana cand nu se ofileste... >>>

• Este o nebunie sa urasti toti trandafirii, doar ca te-ai intepat intr-un spin, sa renunti la visurile tale doar pentru ca unul nu ti s-a implinit, sa iti pierzi credinta >>>

• Sa ai o zi perfecta - asa cum esti tu! >>>

• O zi cu soare si cu multe zambete! >>>

• O imbratisare ar ajuta? >>>

• Orice s-ar intampla, sa nu uiti cat de minunat esti! >>>

• Poti sa o faci! Stiu ca poti. >>>

• As fi vrut sa stiu ce sa fac, ca sa indrept lucrurile. >>>

• M-ai invatat ce inseamna sa ti se poarte de grija. Acesta este un dar minunat. >>>

• Tu si cu mine - prietenia noastra e zidita din mici gesturi de bunatate. Mere din gradina. O cana de zahar cand s-a golit cutia. O revista. O ceasca de ceai intr-o zi ing >>>
• Iti multumesc ca stii cand sa pastrezi tacerea. si cand sa ma tii pur si simplu de mana. >>>

• Pasiunea e splendida, dar... atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Gradina mea e luminata de plante pe care mi le-ai daruit. Prietenia ta e o floare. >>>

• Iti place sa auzi despre lucrurile obisnuite din viata mea. Doar pentru ca e vorba de mine. Sunt recunoscatoare (tor) - esti un public minunat! >>>

• Bunatatea e daruita atat de lin, atat de delicat, se asterne usor precum semintele fine in calea noastra - si o lumineaza cu flori. >>>

• Micile gesturi de bunatate sunt urzeala care tine omenirea laolalta. >>>

• Pentru rasete in surdina la cafea. Pentru rasete cu pofta la un spectacol. Pentru rasete in hohote la bar. iti multumesc. Rasul cu prietenii e ceea ce te elibereaza. >>>

• M-a coplesit melancolia din cauza rautatii - tu m-ai ridicat, m-ai scuturat de praf si mi-ai redat increderea si speranta. >>>

• Pasiunea e splendida, dar atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Amintirile care dureaza cel mai mult si mai mult sunt cele legate de oamenii care au fost buni cu tine. >>>

• Nimic nu se compara cu o intalnire fata in fata. Imi e dor de tine! >>>

• Fii intodeauna asa cum simti ca trebuie sa fii si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu e de ajuns pentru tine. >>>

• Apa ajuta norul sa formeze ploaia, care cade in rau, care ajunge in ocean, care reflecta lumina a mii de raze de soare. Poate ca astazi e innorat in viata ta, dar maine v >>>
• Munca grea dezvaluie caracterul oamenilor: unii isi intorc manecile, altii intorc nasul iar altii nu se mai intorc deloc. >>>

• N-ar trebui sa ne fie niciodata rusine de lacrimile noastre, caci ele sunt o ploaie binefacatoare pe praful pamantului care ne impaienjeneste privirea, impovarandu-ne ini >>>
• Prietenia aduce fericire si indeparteaza durerea, ea ne inmulteste bucuriile si ne injumatateste necazurile. Iti multumesc ca esti prietena mea si la bine si la greu. >>>

• Norii plutitori din viata mea nu mai sunt cei care aduc ploaia, ei sunt doar o pata de culoare in plus pe cerul meu senin. >>>

• Lacrimile sunt limbajul impresionant al ochilor. >>>

• Nu putem face lucruri mari, doar unele mai mici, insa cu multa dragoste si pasiune. Ai incredere in tine! >>>

• Stiu ca Dumnezeu nu-mi va da nimic cu care sa nu ma pot descurca. Mi-as dori doar ca El sa nu aiba atat de multa incredere in mine. >>>

• Petrecerea timpului alaturi de tine inseamna ceva frumos si pentru mine. Orice s-ar intampla in vietile noastre, voi aprecia mereu aceste momente petrecute impreuna... vo >>>
de`as putea as cumpara ;x Zile pentru.s0ra mea ;x aj da pretul cel mai marRe ;x sa 0 fac nemurit0are

Paharele sus.sampania sa curga.respect pentru fetele.kre i-au facut pe fraieri sa planga:X"

Fiecare` barfa ma face mai IMPOrtaNta sau mai BN nu vB fAR` SA stII`NU Te da ce NU poti SA Fii!

Fitze La Maxim Si Impresii Pana La Refuz"E Chiar Asa Cum Zic,Stii Bine K Nu Ma Ascund!Panaramele Care Vorbesc Aiurea Se Duc La Fund

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n`ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!

Nu`ti place limbaju meu nu ma asculta ma maturizez prea greu nu`s mata sa te ieRt mereu sunt aici sa te amagesk cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.De ce?Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste laughing

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad" Si Totusi Te Simt Cum Ma Injuri In Gand

Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face easmugce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, laughing

dansez mereu pe tocuri nu pe masa,imi place bunu` gust si`o doza de viata ! :X

"Voi fi intotdeauna aici pentru cei c mi'au fost alaturi la bine si la greu,iar pentru cine nu feritzi'va d ziua in care am sa prind tupeu big grin"

♥Sunt o mica vrajitoare.Cine ma saruta moare.Un baiat ma sarutat.Sapte zile a oftat

| OFetitsaRoz a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger. -

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati. -
Placerea adevarata este de a sta cu cineva la masa.

Prietenia este, in primul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. -

Ospitalitatea, curtoazia si prietenia sunt intalniri ale omului in om. -
Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie. -

Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.

Nu cunoastem decat ceea ce imblanzim. Iar oamenii nu mai au timp sa cunoasca nimic. Cumpara lucruri gata facute de la negustori. Si cum nu exista negustori de prieteni, oamenii nu mai au prieteni. -

Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.

Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. -

Prietenia nu rezista nici un jigniri, nici in infrangeri. Ea moare. -

Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei.

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi. -

• Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci. >>>

• Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri. >>

• A scoate prietenia din viata, e ca si cum am scoate soarele din lume. >>>

• Cauta sa devii un om mai bun si asigura-te ca stii cine esti tu inainte de a cunoaste pe cineva si a astepta ca acea persoana sa stie cine esti. >>>

• Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara. >>>

• Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima. >>>

• Nu iti petrece timpul cu cineva care nu e dispus sa si-l petreaca cu tine. >>>

• O prietenie adevarata este in viata ceea ce este o oaza in pustiu: un colt verde de umbra in infernul fierbinte si galben al nisipului nestatornic. >>>

• Cand cel mai bun prieten te paraseste, nu plange! Inchide-ti lacrimile in cel mai ascuns colt al inimii, numit uitare. >>>

• Prietenia este exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simtirilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtri >>>

• Intotdeauna prietenia adevarata e durabila chiar daca viata impreuna ne face sa nu mai avem timp de vise. Simt ca te am langa mine si daca am nevoie de ceva TU ma ajuti. >>>

• Un prieten ADEVARAT stie care este realitatea vietii tale. Un prieten OARECARE, cand te viziteaza, se poarta ca un invitat. Un prieten ADEVARAT deschide frigiderul si ia >>>

• Nu merge inaintea mea, s-ar putea sa nu te port urma; nu merge in urma, s-ar putea sa nu te pot conduce; mergi in pas cu mine si fii prietenul meu. >>>

• O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr-o lacrima si se termina cu un sarut >>>

• Parfumul reprezinta sentimentele florilor. Adevarata prietenie este asemenea unui trandafir: nu-i realizezi frumusetea pana cand nu se ofileste... >>>

• Este o nebunie sa urasti toti trandafirii, doar ca te-ai intepat intr-un spin, sa renunti la visurile tale doar pentru ca unul nu ti s-a implinit, sa iti pierzi credinta >>>

• Sa ai o zi perfecta - asa cum esti tu! >>>

• O zi cu soare si cu multe zambete! >>>

• O imbratisare ar ajuta? >>>

• Orice s-ar intampla, sa nu uiti cat de minunat esti! >>>

• Poti sa o faci! Stiu ca poti. >>>

• As fi vrut sa stiu ce sa fac, ca sa indrept lucrurile. >>>

• M-ai invatat ce inseamna sa ti se poarte de grija. Acesta este un dar minunat. >>>

• Tu si cu mine - prietenia noastra e zidita din mici gesturi de bunatate. Mere din gradina. O cana de zahar cand s-a golit cutia. O revista. O ceasca de ceai intr-o zi ing >>>
• Iti multumesc ca stii cand sa pastrezi tacerea. si cand sa ma tii pur si simplu de mana. >>>

• Pasiunea e splendida, dar... atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Gradina mea e luminata de plante pe care mi le-ai daruit. Prietenia ta e o floare. >>>

• Iti place sa auzi despre lucrurile obisnuite din viata mea. Doar pentru ca e vorba de mine. Sunt recunoscatoare (tor) - esti un public minunat! >>>

• Bunatatea e daruita atat de lin, atat de delicat, se asterne usor precum semintele fine in calea noastra - si o lumineaza cu flori. >>>

• Micile gesturi de bunatate sunt urzeala care tine omenirea laolalta. >>>

• Pentru rasete in surdina la cafea. Pentru rasete cu pofta la un spectacol. Pentru rasete in hohote la bar. iti multumesc. Rasul cu prietenii e ceea ce te elibereaza. >>>

• M-a coplesit melancolia din cauza rautatii - tu m-ai ridicat, m-ai scuturat de praf si mi-ai redat increderea si speranta. >>>

• Pasiunea e splendida, dar atingerea linistitoare, un mic sarut in trecere, un zambet, o mica surpriza - acestea sunt lucruri care dureaza si care imi fac viata o bucur >>>
• Amintirile care dureaza cel mai mult si mai mult sunt cele legate de oamenii care au fost buni cu tine. >>>

• Nimic nu se compara cu o intalnire fata in fata. Imi e dor de tine! >>>

• Fii intodeauna asa cum simti ca trebuie sa fii si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu e de ajuns pentru tine. >>>

• Apa ajuta norul sa formeze ploaia, care cade in rau, care ajunge in ocean, care reflecta lumina a mii de raze de soare. Poate ca astazi e innorat in viata ta, dar maine v >>>
• Munca grea dezvaluie caracterul oamenilor: unii isi intorc manecile, altii intorc nasul iar altii nu se mai intorc deloc. >>>

• N-ar trebui sa ne fie niciodata rusine de lacrimile noastre, caci ele sunt o ploaie binefacatoare pe praful pamantului care ne impaienjeneste privirea, impovarandu-ne ini >>>
• Prietenia aduce fericire si indeparteaza durerea, ea ne inmulteste bucuriile si ne injumatateste necazurile. Iti multumesc ca esti prietena mea si la bine si la greu. >>>

• Norii plutitori din viata mea nu mai sunt cei care aduc ploaia, ei sunt doar o pata de culoare in plus pe cerul meu senin. >>>

• Lacrimile sunt limbajul impresionant al ochilor. >>>

• Nu putem face lucruri mari, doar unele mai mici, insa cu multa dragoste si pasiune. Ai incredere in tine! >>>

• Stiu ca Dumnezeu nu-mi va da nimic cu care sa nu ma pot descurca. Mi-as dori doar ca El sa nu aiba atat de multa incredere in mine. >>>

• Petrecerea timpului alaturi de tine inseamna ceva frumos si pentru mine. Orice s-ar intampla in vietile noastre, voi aprecia mereu aceste momente petrecute impreuna... vo >>>
de`as putea as cumpara ;x Zile pentru.s0ra mea ;x aj da pretul cel mai marRe ;x sa 0 fac nemurit0are

Paharele sus.sampania sa curga.respect pentru fetele.kre i-au facut pe fraieri sa planga:X"

Fiecare` barfa ma face mai IMPOrtaNta sau mai BN nu vB fAR` SA stII`NU Te da ce NU poti SA Fii!

Fitze La Maxim Si Impresii Pana La Refuz"E Chiar Asa Cum Zic,Stii Bine K Nu Ma Ascund!Panaramele Care Vorbesc Aiurea Se Duc La Fund

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n`ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!

Nu`ti place limbaju meu nu ma asculta ma maturizez prea greu nu`s mata sa te ieRt mereu sunt aici sa te amagesk cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.De ce?Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste laughing

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad" Si Totusi Te Simt Cum Ma Injuri In Gand

Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face easmugce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, laughing

dansez mereu pe tocuri nu pe masa,imi place bunu` gust si`o doza de viata ! :X

"Voi fi intotdeauna aici pentru cei c mi'au fost alaturi la bine si la greu,iar pentru cine nu feritzi'va d ziua in care am sa prind tupeu big grin"

♥Sunt o mica vrajitoare.Cine ma saruta moare.Un baiat ma sarutat.Sapte zile a oftat