| Danna1 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri..casa zic asa..normale laughing adica gen: Frate, o viata am..asa ca o traiesc la maxim b-)
Stiti voii laughing ce vreau sa zicc big grin
Funditaaa cele mai bunee >big grin

Răspuns Câştigător
| amena a răspuns:

Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X
Ma Ajutta Imi Da Sfaturri Bunee.E ce am mai scump pe lume

Oricand putem spune ca:"ne stim dintotdeauna!" In momente grele ne-am intins una`alteia mana!

Am încercat să mă mint pe mine,să mint pe cei din jur că mi-e mai bine fără tine,sperând că o să te uit.Cât aș încerca,nu pot, ocupi o parte importantă din viața mea și te vreau înapoi.
Toți știu că ești un NIMIC pentru mine! Dar tu nu știi!
NU il intereseaza ca il iubesti, il intereseaza de alta fata!
Daca un baiat nu te iubeste, atunci te are in inima!
Ti-as spune ca te iubesc, dar imi este foarte greu sa iti spun

dacă 2 foști prieteni încă vorbesc înseamnă ca ori nu s-au iubit niciodată,ori încă se iubesc.♥
Asta e iubirea,o luptă continuă pentru acea persoană specială! ♥
Respingerea este felul prin care Dumnezeu îţi spune: "Direcţie greşită!"
El râde,ea plânge,el o înşeală,ea nu crede,el o ignoră,ea îl iubeşte,el o părăseşte,ea suferă,el se întoarce, ea nu mai este! sad
În spatele fiecărei fete frumoase, stă un băiat care a rănit-o şi a făcut-o mai puternică ♥.
Baiatul care te Iubeste nu il intereseaza cum arati!
Il intereseaza daca si tu il iubesti cum te iubeste el pe tine ♥!
Tu nu iubeşti, tu doar vorbeşti, iar când e nevoie de tine, atunci lipseşti!
Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile

Nu rani o fata care te a iubit. Chiar daca pentru ea nimic n-ai
simtit. Nu-i intoarce spatele, nu fii`nesimtit
Gandeste`te ca macar ea te-a iubit

Un mesaj de despartire … asta e tot ce am de la tine, as vrea sa nu-l pot citi, inima s-o pot minti … findca stiu … la mine tu nu mai ti …

Cand te-am vazut cu ea am stat si m-am gandit …oare iubirea aceasta imensa se va putea transforma in ura … sau ma voi resemna cu gandul ca iubirea care ti-o port nu imi e impartasita

Sper ca ti-au fost de folos. promes funda?