| Mariaa a întrebat:

Vreau si eu statusuri de genu` :
,, Viata e mai buna, cu o satena nebuna"
funditaaa love struck

Răspuns Câştigător
| Ğίααα a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug`

"♥» ReaLitatea [; x ]. bate si ` Plat0uL de FiLmaRe. ViatSa ` [; X ]. e frumoasa ` si fara [ > EfeCte ` SpeCiaLe ♥"

Viaţa nu e lights ca ţigările Kent, dar îţi rupe capu` când o tragi în piept devil!

Placerea Este Motivul!;;]. Te iubesc :]!

Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea. Dar` n`are nevoie de tine`!"

Ca să poţi să îţi depăşeşti instinctele, trebuie să ştii să îţi controlezi voinţa!

Cand vezi ca totu`i la fel incepi sa crezi ca si maine va fi ca ieri, ca si azi.

"profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie:d"

[[. Te fasje ` tarfa ` cine nu t pw0ate ` avea `;>. Eu iti ` voi` spwune `aSja `talk to the hand. " I used ` to call` you super ` girl \; d/ ]]

mi-am deschis agenda` la capit0lul` EX tu esti cap de liSta la minciuni cu` te iubesc

[[. Deschide ` ochii`batting eyelashes ´º. Fa o mica analiza ´º >; d

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

| yellowalien a răspuns:

"viata e mai frumoasa, cu o bruneta focoasa" laughing)

| ¢øиνeяše a răspuns:

Adica status funny? iti dau eu acteva : numar piticii de pe creier, dnd ca air le pierd siru. toti prietenii falsi sa dea buzz azi fac prezenta... when i go la brat cu tine ma simt very fericit caki ar looking toti la mine ma simt veri magulit :)), dus peste 7 amri, 7 tari, 7 sate, 7 continete, 7orase, 7lumi, 7ape, 7lacuri, 7maluri, 7 muntii unde nici buzzu-urile nu ajung. viata e o sticla air eu sunt doar un ciob. Angajez CLOWN. Rog seriozitate! Am un cap perfect patrat! dau la schimb :adresa de messenger pe un mercedes rog seriozitate! Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna, vociile din cap mi-au zis ca nu este adevarat.ma culc la ora 22. 00, ma trezesc la ora 6. 00 nu beau nu fumez nu ma drogez, nu imi insel prietena... da cand o sa ies din puscarie. mama prostilor e mereu gravida. toti avem dreptul sa fim prosti dar tu abuzezi de acest drept! inteligenta eti o boala pe care multa lume nu o are. esti contagiat? in afara de ceva mai ai de zis alceva? i`m mobile ca nu am pc. mai multe gasesti aici :http://bancuriok.com/tag/statusuri-comice/ funda?;);;):o3