| yozuza97 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai speciale pentru frati! Pentru ca am un frate care il iubesc si ii plac toate statusurile mele. El acum este in Italia, dar vreau sa fie ceva mai special compus de voi!

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

`Sh la Bn si la GreW El e ToT frAteLe mEw
`Nu e frate-n lumea asta, frate ca al meu
`Vom fi frati pana moartea ne va despartii!
`Cand plag eu,plangi si tu.
`Aceeiasi picatura de lacrima se scurge pe obrazul amandorura!
`Mereu voi fi langa tine...
`Cand e frate langa frate se da lumea la o parte
`Sangele apa nu se face,frate tot la frate trage
`Tu esti sangele din sangele meu, tu esti fratioru meu care ma iubeste, mereu ai fost langa mine,tu stii sa ma respecti, esti sufletu meu, te iubesc fratele meu love struck
`Iubirea de frate nimeni nu mi-o poate lua :X:X: te iubesc fartiorul meu
`Avem acelasi sange`n vine si frati vom fi pana aTunci cand mOartea ne va despartii pentru ca nimeni niciodata nimeni n`o sa poata. sa ne desparta!>:d<
`Am si eu un fratior, imi e lumina ochilor love struck
`El ma ajuta, el ma intelege.El e fratele meu si mi-o dovedeste love struck!

5 răspunsuri:
| Alintatha_O_Brunetha_1993 a răspuns:

Sangeee apa nu se face ca marian nu se maiii nastee il iubesc ca Fratele meu measiii da viata pentru el

| Georgiana_Elena_1998 a răspuns:

~.~ Fratele Meuu` E Thot` Ce' Ammlove struck ~.~ Penthru` Fratemiuu` Andrey!

| Georgiana_Elena_1998 a răspuns:

~.~ Fratele meu e thot ce am

| Alex_Andu_1991 a răspuns:

Tot ce am mai de valoare, este fratele meu cel mare.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute