| CryssCrysstynnaCrysstynutzza1999 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru...nu stiu cum sa ma exprim; am fost cu un baiat la care inca tin mult si vreau sa ii arat asta prin statusurile mele! As vrea ceva de genu:,, Te iubesc pentru ceea ce..."

Stiti voi mai bine...

love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Multumesc! Dau FUNDA raspunsului celui mai frumos si mai rapid!

4 răspunsuri:
| Alinush6 a răspuns:

Uite un site unde poti gasi ce vrei tu :
http://www.portal-info.ro/citate/citate-despre-iubire.html
ai de unde alege, iti spun eu.

| Alinush6 a răspuns:

Alte citate :
Nu esti linga mine, dar esti in gandurile si inima mea... mi-e dor de tine.

Mie greu sa zambesc atunci cind nu esti linga mine!

Fluturi traiesc doar o zi pe paman... as vrea sa ma fii nascut fluture sa petrec acea zi alaturi de tine, ca mai apoi sa mor fericita si sa ma inalt la cer, sa le spun celor de acolo ca si pe pamant exista Raiul...IN BRATELE TALE!

Cand ma gandesc la tine, inima imi bate atat de tare tind sa cred ca vrea sa-mi fuga din piept si sa vina langa inima ta... sa-i spuna cat de mult te iubesc!

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte. Te iubesc!

Dragostea incepe cu o gluma si se termina cu un suspin!

Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1", tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine!

| CryssCrysstynnaCrysstynutzza1999 explică:

I-am sp si a zis ca...ma rog nu cont...mersi oricum

| Elena_Roxana_1995 a răspuns:

Il iubesc ci prostu nu`si da seama

nu te mai preface ca nu-ti place stie ca la ea tii mai presus de toate

daca mai simti ceva pentru el nu trebuie sa te exprimi printr`un status, spune-i ce simti si cred ca va intelegewinking ia-ti inima in dinti si spune`i tot