| BibiD a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai scurte. Va rog! Dau Funda celui care imi plac cel mai mult statusurile. Mergi!

1 răspuns:
| Andrusccaaa a răspuns:

Uite: Am să fac rău, de dragul de a nu face bine, ştiind că dacă fac lucruri rele, o să mă simt bine! Când cineva intră în viaţa ta, o parte din tine îţi spune :" Nu eşti nici pe departe pregatită! ", iar cealaltă jumătate îţi spune : " Convinge-l să fie al tău pentru totdeauna! Ai fugit când mi-a fost greu deşi tu m-ai învăţat că ce spun alţii nu contează, de data asta a contat. Nu există bărbaţi deştepţi care să ştie să înşele. Există doar femei care iartă şi fac pe proastele pentru că iubesc prea mult. Nu e în toate minţile, e doar în mintea taa ♥ Mă tot calci pe nervi, zi şi noapte, întruna, în ultimul hal. Dar sunt topit după tine complet paradoxal. ♥ Ia-mă de mână şi hai. Să fugim în colţul nostru de rai Un prieten vede tristeţea din ochii tăi, în timp ce ceilalţi se lasă păcăliţii de zâmbetul tău! Încerc să fug dar niciodată n-aş vrea să plec. Şi acum zâmbim amândoi şi privim în faţă. Când ne avem unul pe altul, restul nu are importanţă. Am fost indragostita de un surâs. Am confundat sentimente. Si am iertat greseli de neiertat! E decisiv să fii c-un pas în faţă, Că dacă nu te duci pe gheaţă... Băga-ţi-ai ****-n ea de viaţă! ♥ Atâta timp cât cineva este capabil de admiraţie şi dragoste, atunci rămâne veşnic tânăr. >> Dacă traieşti fiecare zi ca şi cum ar fi ultima din viata ta, la un moment dat vei avea dreptate.Şi, totuşi, moartea este destinaţia pe care o împartaşim cu toţii. Chiar nu vrei să înțelegi din câte văd. Că din nimicuri tu faci prăpăd. Baftaa!