| Bebe_5205 a întrebat:

Vreau si eu o porecla pentru ionut!

8 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Ionelush, Ionica, Jon (jonny), Iony, Ioan, Iony, Ionely, johnika, J-boy(la ion-ut se mai zice si jon de aici si si-boybig grin), Ionutzan, Ionist,. Sper ca ti-am fost de ajutor. Dar sa stii ca e frum si Bebehappy
,

| jolie a răspuns:

Jhonywinking

| ionika17 a răspuns:

Mie imi zice profa de romana jonnyhee hee chiar imi placElove struck

| 009 a răspuns:

Ionel, jony, ionica, ion, ioan, ionicel,

| Adya20 a răspuns:

O porecla care suna bine la numele asta ar fy John sau Johnny!big grin sau mai am eu un prieten caruia i se spune Jonaslaughing whatever

| Andrew_8561 a răspuns:

thinking ionu asta o stiu eu si al cui e e un tip tare...si nu te iau la vrajeala

| Freak_6887 a răspuns:

Yoyo. Jonny

| bambinutza a răspuns:

tongue eu zic ce e marfa "bebe " laughing