| madymede a întrebat:

Heiii,frumosii mei! :* Am si eu nevoie de o porecla pentru un prieten "Ionut" :3...Dau fundita pentru voi!winking :* Va pup!

Răspuns Câştigător
| BazikR1 a răspuns:

Daca tu il cunosti bine dai una care i se potriveste in functie de caracter (iti dau exemplu una din poreclele mele funnyman) daca e amuzant dai-o pe asta. Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| Areea995 a răspuns:

A facut ceva amuzant sau pentru care merita sa il tachinezi? Daca vrei sa te legi de numele lui : Ion, Nelu, Nutzu, Ionash, Ioio, Ionu etc happy