| keepmeicm011 a întrebat:

Vreau să am si eu o porecla, și nu știu care mi s-ar potrivi, vreau niște idei. Numele meu este, Catalin Ionuț, mi-ar placea ceva legat de un rapper din țara sau din afară. Cel mai bun raspuns, primește fundița.

3 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Deci...coicidenta si pe mine ma cheama Catalin. si porecla mea este ''PAPY''.

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Alegeti un animal preferat cautai pe google numele stiintific si fal porecle.Dar ai grija sa nu-ti iei un nume eciclopedic.

| bodysun a răspuns:

Porecla nu ti-o alegi tu, pritenii tai iti pun porecla cand vad ceva la tine si transformat in nume suna amuzant si te reprezinta.