| Emilia_8060 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta, dure, care sa le demonstreze dusmanilor mei ca pot si fara ei!batting eyelashes Funditsssaaaa!love struck

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Http://iubirefaralogica.blogspot.com
Ce era de mult al meu…acum este restul tau…Daca esti o fata tare…fa`l sa-ti cada la picioare…Se tine dupa mine?…E clar ca nu da 2 bani pe tine

Veniti toate impeuna Sh va credeti tari`n gura Da singurele dakati fi Una nu ar mai grai :-j Bebeluse cu pla`n gura :)) va dau foc futuva`n gura >:)

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza :x te iubesc:x

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

//si orice ar fi... ei se cearta, ei se`mpaca :x te iubesc mult viata :x

pentru tine as prinde ploaia din cer :x!

Sunshine, I can call you my baby boy :x / te iubesc!

"din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar""

There's always that one person, that will always have your heart. :x

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.;)

"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce..."

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. :-?"

15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. :-?"

"She`s got a smile on her face, and a *** you atitude, because from this day on, she`s living life for herself."

Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. :)"
astea sunt un sfert sau chiar mai putin de cat sunt in blog;) uitete si te vei convinge:P...
funda?
app vezi ca sunt dupa bancuri

7 răspunsuri:
| ҡđų' a răspuns:

"Am nevoie de o cura de decocalarizare"
serios, mai! straight face
mai lasa dusmanii in pace laughing
daca tot spui ca nu iti pasa, de ce cauti statusuri pentru ei?
o sa dovedesti doar ca esti frustrata.
bafta!

| Tyaa a răspuns:

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost.
Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! pentru ca stii viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
totul trece asa se spune dar nimic nu trece fara sa lase urme sad!

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi.

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uita. Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa.

Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa.

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce.

Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi. E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.

Si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine.

Nu sunt singura in ploaie si vant. Am cei mai buni prietenei de pe pamant.

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`!

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii.asculta bataia vantului.

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.

Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti`.

Si maine e o zi.Si maine voi zambi.Chiar daca mi`e greu. Voi zambi mereu.

Mereu cu zambetul pe buze.Nu se streseaza.Nu prea o intereseaza ce urmeaza.

E de ajuns sa am incredere in mine.In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti.Ca am avut grija de tine.Macar o zi.

Vii.Pleci.Mi`e totuna. O sa fie altu`n locu tau.Intotdeauna!

Nu inghit in sec Inghit in demisec Urmatoarea lege o astept direct Ma exprim sa intelegi mesaju` Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju.

Inca am suflet de copil Care refuza sa creasca Mi`e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

mi-as dori sa mai fiu fetita mica Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante...

Putem spune ca ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana!

Respectu` este ceea ce primesti.Pentru ceea ce faci.Si o faci bine. Tu ma barfesti pe mine.Deci din respect ma pis` pe tine.

Si poti sa`mi iei ce vreei.Cand am langa mine toti prietenii mei!

Am invatat sa suport viata e grea. Dar nu suport un tradator! Asta-i boala mea.

Facem tot ce stim si nu ne oprimlove struck Traim viata din plinlove struck Facem ce stim.

Peste toate trecem cu capul Suslove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus.

Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat.Pe tine surioara mealove struck Si pe tine dragostea mealove struck

Du`te somn usor. Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

M-am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oricum.

Sper sa te ajute...love struck

Fundaaa?batting eyelashes

| any27alexia a răspuns:

Nu esti decat o marioneta! si-ti dau impersi ca esti vedetalaughinglaughing. ma faci s aradrolling on the floor. esti chiar penibila!laughing dar thu te crezi irezistibilalaughingrolling on the floor

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute