| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta, dure. Cele mai frumoase primesc funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copile de 10 ani care cauta atentie...
Mi-e scarba.

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Cristina64 a răspuns:

Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara!
Indiferenta mea te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.
Poate am aere-n cap. Asta e doar problema mea. Nu poti sa ma suporti, asta e doar problema ta. Nu ma cunosti… nu mai comenta. Ai grija de viata ta, nu de a mea.
Te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? Dar te-ai gandit, pentru mine mai existi oare?
Te uiti ca fraierul in trecut. Abia acum iti dai seama ce-ai pierdut.
De azi azi iti spun "PA" si nu mai existi in viata mea. Stiu ca daca te uiti la mine nu o sa iti para deloc bine, nu m-ai iubit… ti-ai dat seama tarziu ca ai fost un nesimtit!
Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.
Unii nu ma suporta. Ii tratez cu indifernta. Orice s-ar intampla voi zambi intodeauna si nu ma voi schimba.
Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!
Ramai cu ea. Asta ai ales, merg pe drumul meu. Al tau?! Scumpule, e in celalalt sens.

| ChocolataDulce a răspuns:

Ce era de mult al meu…acum este restul tau…Daca esti o fata tare…fa`l sa-ti cada la picioare…Se tine dupa mine?…E clar ca nu da 2 bani pe tine

Veniti toate impeuna Sh va credeti tari`n gura Da singurele dakati fi Una nu ar mai grai oh go on Bebeluse cu pla`n gura laughing va dau foc futuva`n gura devil

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

//si orice ar fi... ei se cearta, ei se`mpaca love struck te iubesc mult viata love struck

pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!

Sunshine, I can call you my baby boy love struck / te iubesc!

"din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar""

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

| ChocolataDulce a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!