| Deeu_1723 a întrebat:

Vreti sa vedeti ceva foarte, foarte super?
Justin Bieber are 611, 388 likes, 1, 236, 099 dislikes, la videoclipul Baby.
Ni s-a implinit visul! love struck
Nu ma asteptam!
Sunt foarte bucuroasa, cred ca si voi devil, nu-i asa?

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Yes, yes, yessss love struck

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

daa :x asta chiar e un viis impliniit :x ah, mersi mult Doamne :-*
vad ca nici tu nu-l suporti pe beaver, nu? >:) mi te poti alaturaa :x
http://www.tpu.ro/......umele-lui/

| TeoPT a răspuns:

La 1 septembrie 2010 numărul de dislike-uri l-a depășit pe cel de like-uri.
Adică acum vreo 7 luni și ceva. Tu acum ți-ai dat seama? laughing

Oricum pentru mine nu înseamnă nimic lucrul ăsta, pentru că știu că maxim 20% din cei care îl urăsc pe Bieber ascultă muzică bună cu adevărat. Nu am de ce să fiu bucuros.

Baftă

| Deeu_1723 explică:

@7h30,nu prea ii vizionez melodiile, m-am uitat azi sa vad cat de rau a crescut numarul de dislike-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se rupe.
Ai crescut in grota pana acum? Stirea-i veche.

| Andutza1 a răspuns:

Ahhhhh justin e asa dragut :*

| FashionDiva a răspuns:

:)) tare :D

Faceti testul asta http://fashion.mozku.com/2011/04/cat-de-bine-il-cunosti-pe-justin-bieber si vedeti ce nota luati :P

| passenger a răspuns:

Ce conteaza, atata timp cat e cel mai vizionat videoclip de pe Youtube? oh go on

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Happy! Finally the number of smart people is bigger than stupid people number laughing