| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Mai nu inteleg lasati-l pe Justin Bieber dar daca vreti sa ma injurati nu va mai obositi si pentru fane vedeti ce freza noua are!?

Răspuns Câştigător
| roBieber a răspuns:

Hello!
Da, am vazut ca are o freza noua. Parca il face mai matur.hee hee Dar, totusi, cred ca prefer vechea freza.
Bye!

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce voi tot comentați că nu vă lăsăm în pace.

LĂSAȚI-NE VOI!

VOI comentați cum că aceia care nu ascultă Justin Bieber sunt proști.
VOI puneți întrebări aiurea gen "imi place justin bieber in fiecare seara ma masturbez cu poza lui in fata. sunt obsedata sau nu? ce credeti? funda"
VOI înjurați aiurea prin privat pe utilizatorii care dau răspunsuri superioare nivelului vostru de inteligență. Pentru că nu le înțelegeți, începeți să înjurați. Faceți și voi ce vă duce mintea.
VOI faceți o adevărată obsesie pentru limbricul ăsta care este un mare nimic al muzicii.
Și multe altele.
În concluzie. Tăceți voi și lăsați-ne în pace.
Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

Noi să vă lasăm pe voi în pace? Voi nu ne lăsați pe noi. Adică dacă nu ai mai pune întrebări stupide ca asta nimeni nu s-ar lua de tine. Poți să asculți Justin la tine acasă ( eventual în căști să nu sperii vecinii) și atunci nu are nimeni nimic cu tine, eu ca rock-eriță mereu cînd merg pe stradă ascult muzica la căști, adică înțeleg că unor oameni nu le place ce ascult eu, dar mi se pare deranjant ca ei să mă polueze cu muzia lor dată la maxim la telefon sau pur și simplu să îmi pună mie întrebări gen dacă știu ultima manea, mi se pare josnic. Cred că așa ar trebui să faci și tu dacă ai vrea să nu fii înjurată, să respecți ce ascultă alții și să nu îi poluezi cu ce asculți tu și atunci sigur ei nu o să te înjure sau altceva și poate chiar o să te respecte.
Copile ( te numesc asa pentru că nu cred că ai mai mult de 10 ani), mai ai multe de învățat dar îți zic că în primul rînd trebuie să respecți pentru a fi respectată.
Și sicer nu te-am înjurat pentru că știu că asta ți-ar fi dat satsifacție.

Răspuns utilizator avertizat
| Zmeura a răspuns:

Va inmultiti ca viermi eu inteleg ca va place jb dar ce legatura are asta cu t/a? t/a adica trivia/amuzante(daca nu stiai)

| Zmeura a răspuns:

Aici nu ma refeream la intrebarea ta dar uni pun la t/a si e enrvant pentru ca nu au nici o legatura adica ne-am saturat sa vedem aceleasi intrebari si pe t/a si la muzica

| Tasya05 a răspuns:

Eu il ador pe Justin! Il iubesc! Si ador noua lui freza :X:X:X

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Da Woodenpints nu am si ce te intereasaza pe tine!?

| Jrroxy a răspuns:

Mie imi place fff mult Justin Bieber si sunt o mare fana.ii iubesc noua lui frizura, dar si cea veche era minunata.Dar s-a tuns in scopuri caritabile si asta dovedeste ca iubeste toti oamenii indiferent daca-i sunt dusmani sau prieteni.tongue